Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek melyik férfitől...

Szerintetek melyik férfitől várom a babát? (bővebben kifejtve a kérdés alatt)

Figyelt kérdés

Az egyikkel csak rövid aktus történt, talán nem is nevezhető annak. Nem hatolt ugyanis belém, csak ujjal bevitt előváladék került a hüvelyembe (a ciklus 18-19 napján).

Viszont egy másik férfival többször is lefeküdtem...végigvitt aktus történt - nem védekeztünk (a ciklusom 10-15 napján).

A kérdést azért írtam ki, mert olvasgattam, hogy az előváladéktól is teherbe lehet esni - és szó mi szó, jobb szeretném, ha az első férfitól születne a bébi.


Nem részletezem, hogy miért - elég bonyolult történet. Már teljesen bele vagyok kavarodva abba, amit a neten találok. Nem tűnik olyan valószerűtlennek, hogy az előváladéktól is teherbe lehet esni ilyen módon. Szerintetek van rá esélyem, vagy ne is reménykedjek? Nektek kívülről milyennek tűnik, elképzelhető?


Köszönöm a válaszokat előre is, nagyon sokat segítenétek vele.



2017. júl. 16. 23:26
1 2
 1/20 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Hány naposak a ciklusaid? Ha 28 akkor a 10-15. napra több esély van, ha viszont több, akkor esetleg lehet az első fickó is. Nekem 35 napos ciklussal 21. napi együttlétből lett baba.
2017. júl. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
Csak nehogy ugasson...
2017. júl. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%
Ujjal bevitt elovaladekkal egesz eselytelen... Szerintem a masodik, idopontban is stimmel.
2017. júl. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
A másodiktól eshettél teherbe.
2017. júl. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%
Létezik DNS vizsgálat magzatra is, csak kicsit drága, de nézz utána. Így leírás alapján amúgy sanszos, hogy a másodiktól van.
2017. júl. 17. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
77%
Ez de gáz!!Szegény gyerek! :((( Ezt nem értem,hogy ilyeneknek persze összejön!😤
2017. júl. 17. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
52%

Napi szr kamu!

De a 6-os válasz mindent vitt!!! ☺️

2017. júl. 17. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat azoknak, akik rendesen válaszoltak és nem ítélkeztek. Mindenkivel fordulhatnak elő váratlan és furcsa helyzetek. Direkt azért írtam a kérdésbe bele, hogy nem akarom részletezni...mert elég bonyodalmas. Minden történet sokkal árnyaltabb, mint amilyennek elsőre tűnik.

Sajnos ez történt. Tisztában vagyok a fogantatás menetével. Bár lehet nem úgy tűnik. Egy ártatlan kérdést tettem fel, mivel oly sokan azon az állásponton vannak, hogy az előváladéktól is teherbe lehet esni. Inkább hálás lettem volna, ha kifejtitek biológiailag, hogy miért lehet/nem lehet.

29/N

2017. júl. 17. 06:50
 9/20 babyboom567 ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Az előváladékban kb pár száz spermium van.Mivel behatolás sem történt,mondjuk tegyük fel beléd jutott kb 10 db.

A másik fickó viszont telibe vert többször kb 30-200 MILLIÓ spermával,ráadásul ezek a milliós aktusok hamarabb is történtek.

Szóval szerintem attól a pasitól vagy terhes akivel sokat szexeltél,ha mégsem akkor egy csodababád van.

2017. júl. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Másodiktól vagy terhes.

Az előváladéktól is van esély teherbe esésre de sokkal kisebb annál mintha valaki a hüvelyedbe élvez. Ugyanis lényegesen kevesebb spermium van benne, plusz a levegőn is pusztulnak, úgyhogy a kézzel történő bevitel még inkább rontja az esélyeket. Meg nyilván ha nem akart gyereket nem is biztos hogy volt előváladék a kezén, csak azért mert megujjazott miután kiverted neki.

2017. júl. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!