Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek melyik férfitől...

Szerintetek melyik férfitől várom a babát? (bővebben kifejtve a kérdés alatt)

Figyelt kérdés

Az egyikkel csak rövid aktus történt, talán nem is nevezhető annak. Nem hatolt ugyanis belém, csak ujjal bevitt előváladék került a hüvelyembe (a ciklus 18-19 napján).

Viszont egy másik férfival többször is lefeküdtem...végigvitt aktus történt - nem védekeztünk (a ciklusom 10-15 napján).

A kérdést azért írtam ki, mert olvasgattam, hogy az előváladéktól is teherbe lehet esni - és szó mi szó, jobb szeretném, ha az első férfitól születne a bébi.


Nem részletezem, hogy miért - elég bonyolult történet. Már teljesen bele vagyok kavarodva abba, amit a neten találok. Nem tűnik olyan valószerűtlennek, hogy az előváladéktól is teherbe lehet esni ilyen módon. Szerintetek van rá esélyem, vagy ne is reménykedjek? Nektek kívülről milyennek tűnik, elképzelhető?


Köszönöm a válaszokat előre is, nagyon sokat segítenétek vele.



2017. júl. 16. 23:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
86%

Szinte 30éves vagy.. Ennyi eszed van.. Tejóég jobb is ha inkább a női társaim inkább csak 40felett szülnek..

H a kérdésre is válaszoljak nem az ujjas csávókától vagy terhes.

2017. júl. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
94%

Maradjunk csak a tényeknél.

Van egy férfi, akivel nem dugtál. Mégis, hogy ejthetett volna teherbe? Sehogy!

És van egy férfi, akivel több alkalommal is szexeltél védekezés nélkül. Egészen biztos, hogy ő az apa!

Akitől nem akarsz teherbeesni, azzal legközelebb védekezz!


Gondolom oltári kínos történet tartozik az egészhez. Pl. van egy 60 éves férjed, akivel hónapok óta ez a maszatolás volt az összes szex, te meg egy fekete pasival szexelsz egy ideje, és 14 hetesen vetted észre, hogy terhes vagy.

Nyertem?

2017. júl. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
87%

Brühhhühhhüüü

Szegèny lány, mindjárt megsajnállak!

Jaj, várj, nem! ☺️

Ha az ujjazós csávótól akartál gyereket, akkor vele kellett volna bszni, a másikkal meg nem!

Jah, hogy az ujjazós meg mèg csak vèletlenül sem akar tőled semmit, hisz meg sem kefèlt! Ha eddig nem nèzett idiótának, ne állj elè a sztoriddal, mert ujjal sem fog hozzád nyúlni!!

2017. júl. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
78%

04.58-as

Az irigység nagyon csúnya tulajdonság. Akinek a lelkiét ilyen ocsmány féreg rágja, az nem fog teherbe esni.

Magadra kéne koncentrálni nem másra. Neked is van számtalan hibád mégis zabálsz, míg bezzeg mások éheznek....

2017. júl. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Hány napos a ciklusod?


Szerintem esélytelen, hogy az 1. versenyző legyen az apa, kb 0% az esély rá, a 2. pasi ejtett teherbe.


Egyébként elképesztő, milyen emberek vannak! (Szándékosan nem Nőt írtam).


Ha nem akarok valakitől gyereket, azzal nem kefélek védekezés nélkül, akitől meg akarok, azzal megbeszélem előre, mert joga van tudni, hogy gyermek foganhat az együttlétből. Nem hinném, hogy az első pasi, akivel még csak rendesen le sem feküldtetek, családot akar veled alapítani, tudatosan és tervezetten biztos nem...


Gratulálok!

2017. júl. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Én sejtem mi lehet a sztori.

A második ffi a párod,de a párkapcsolatod alatt szerelmes lettél egy másik ffiba akivel aktusig nem jutottál csak megujjazott. És most aban reménykedsz hogy tőle vársz babát mert akkor happyand lesz a vége,mivel a mostani párodat már nem szereted így a szeretett ffit magadhoz tudnád láncolni egy életre. A második pasitól (aki a mostani párod) pedig azért nem akarsz gyereket mert már nem szereted,pedig a sztorid alapján nagyon is úgy tűnik h ő az apa,szóval neked lőttek egy életre mert örökre összetart majd titeket a gyerek.

Szívből gratulálok! Így jár aki nem bír védekezni.

2017. júl. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
33%

Második.

Én még az életben nem estem teherbe előváladéktól,pedig a lányunk előtt évekig megszakítással csináltuk (ahogy oly sokan) és a páromnak is van előváladéka.

2017. júl. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 p.szabina1223 ***** válasza:
Szerintem a második fickóval történt együttlétekből van a baba.
2017. júl. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
basszus retkest olvastam!! :D mekkora kamu b+ egy nő sem olyan hülye hogy egy cikluson belül kettővel is védekezés nélkül dug...
2017. júl. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy szerintem a harmadiktól. nem tűnt fel az ellő -váladák drága akkor nem zavart?????? booooáááá
2017. júl. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!