Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem jön meg de negatív a...

Nem jön meg de negatív a teszt szerintetek? Lent kifejtve

Figyelt kérdés

szóval 14 napja lassan hogy nem jön meg és furán viselkedtem voltak akik szerint nem 1 terhes tünetet mutattam így hát a 11. napon csináltam 1 tesztet ami negatív lett

de azóta sem jön meg és ráadásul bnömmel kiszámolgattuk h most termékeny időszakom van és párnapja belém élvezett a párom szóval szerintetek lehetséges e hogy akkor most terhes leszek ?? és hogy miért nem jött meg eddig ?? ötletek ??

Igazábol nagyon szeretnénk már babát


2013. aug. 2. 14:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14napos keses utan irany a doki.... lehet h baba es nem mutatja lehet más..... szoval doki
2013. aug. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
csatlakozom! Menj orvoshoz minél előbb!
2013. aug. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

amióta láttam a negatív eredményt a teszten nem viselkedem már ugy mint elötte amire azt mondták h terhességi tünet

de nagyon csalódott is vagyok

2013. aug. 2. 14:16
 4/11 anonim ***** válasza:
És azt hogy számoltátok ki hogy termékeny időszakod van?
2013. aug. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

okostelefon :D

van neki 1 women nevű alkalmazása és még mielött lehurogjátok bnömnek is tökéeletsen működik

2013. aug. 2. 14:24
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
a test nem egy okostelefon... nem konyv szerint mukodik egy nő. lehet olvasni, kiszamolni de nem biztos, h a test ekeppen mukodik...
2013. aug. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor az alkalmazás biztos kiszámolta azt is, hogy 28 nappal ezelőtt volt-e peteérésed vagy sem, tehát egyáltalán meg kellett-e jönnie 14 nappal ezelőtt vagy sem...
2013. aug. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
amugy meg ha nem jott meg mert terhes vagy mar nem nagyon lehetsz termekeny..... szerintem ha lesz gyereked is okostelefonbol nezd ki mikor etesd v tedd tisztaba... uristen és ilyenek szulnek és lesz gyerekuk, mas meg kuszkodik
2013. aug. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

ha elolvastad az EGÉSZET akkor bizony ott virít hogy negatív lett a teszt tehát nem vagyok terhes ember

amúgy meg azt se tudod ki vagyok szóval ne kritizálj

és az okos telefonra meg visszatérve a barátnőmnek is tökéletes módon mindent kiszámolt megmutatta neki mikor van a legnagyobb esélye gyermekáldásra és lám terhes is lett és azon felül meg ha beírsz még 1 2 dolgot nagyon sokat megtud mutatni

2013. aug. 2. 14:46
 10/11 anonim ***** válasza:

Okostelefon helyett higyj a tényeknek, az orvosi megfigyeléseknek.

Hány naposak a ciklusaid? Ha pl. 28-29, akkor már biztos, hogy kimutatta volna, ha terhes vagy ekkora késés mellett.

Lehet cisztád, hormonproblémád stb, számtalan dolog, késhet stressz miatt, a meleg miatt, megerőltető munkától, sporttól...

2013. aug. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!