Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostilbegyt tel mekkorára...

Clostilbegyt tel mekkorára nőnek a tüszők? Nagyobbra mint gyógyszer nélkül

Figyelt kérdés
Napi 2x1 szemet kelett szednem a harmadik naptól. 10ciklus napon volt 19,5mm tüszöm. Kb hány mm és hanyadik napon reped majd ezek tudatában?
2017. júl. 17. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Akkor is normál mereture nőnek. Ritka ha nagyobbra de az nem jó, mert beverezhet
2017. júl. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ugyan akkorára nő kb mint anélkül, nekem anno félidőben 16 és 17 mm-sek lettek.
2017. júl. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak 10 mmesek voltak a tüszőm és pár napja kezdtem a clostyt ugyhogy remélem hogy tőle nagyobbra nőnek mint eddig, én ugy tudom 20 nál reped, és naponta 1-2 mmt nő, azóta mi újság veled kérdező?
2017. júl. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

21-25 mmesen reped elobb nem tud !

Nekem closti nelkuk max 12mm re nottek aztan 19mmesek voltak általában mikor mentem es ra 2 napra a hőm szerint megvolt az ovu.:) szvap kb 23mmesen

2017. júl. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!