Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mennyi az esélye?

Szerintetek mennyi az esélye?

Figyelt kérdés
Barátommal lefeküdtünk menzeszem utan egy hettel. Gumival védekeztünk és el sem ment bennem, viszont azt nem tudom hogy előtte lyukas volt-e a gumi. Hónap közben volt egy köztes vérzésem. Ma késik 5. napja és nem tudom hogy terhesség miatt vagy sem. Ritkán érzem hogy görcsöl a hasam, fáj a fejem és a mellem. Illetve 1 hete szintén lefeküdtünk, az befolyásolhatja? Tehát késhet az miatt?
2017. júl. 17. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet, már mutatnia kell.
2017. júl. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ezek alapjan sok eselye lehet annak hogy terhes legyek?
2017. júl. 17. 21:40
 3/5 anonim válasza:

Nyugodj meg, nagyon-nagyon csekély az esélye a terhességnek. Egyrészt menstruáció után egy héttel még (valószínűleg) nincs peteérésed, valamint óvszerrel védekeztetek, és még csak ejakuláció sem történt. Semmi okod az aggodalomra. A köztes vérzés miatt késhet a következő!

Ha így is aggódsz, akkor csinálj egy terhességi tesztet és nyugodj meg! :)

2017. júl. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak szinte semmi olyan érzésem nincs, hogy meg fog jönni és ezért vagyok kétségbeesve. De most meg nagyon rá is parázok, remélem most már megjön, ha nem, akkor legkésőbb hétfőn csinálok egy tesztet. Köszönöm a választ!:)
2017. júl. 17. 23:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha már 5 napja késik nyugodtan tesztelhetsz! Nagy valószínűséggel nem vagy terhes, de amíg nem jön meg, addig teljesen csak a teszt tud megnyugtatni :) ha viszont teljesen elmarad a vérzésed, mindenképpen menj orvoshoz!
2017. júl. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!