Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A beágyazódásnak is van...

A beágyazódásnak is van jellemző időpontja, mint az ovulációnak, hogy hajnalban?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, és az orvos is azt mondta, hogy a tüszőrepedés 90%-ban hajnalban történik.


A beágyazódásról van valami hasonló info?

Aki érezte, esetleg volt pecsételő vérzése, napközben bármikor előfordulhat ez? Nektek mikor volt, milyen napszakban és hanyadik dpo?



2017. júl. 18. 08:20
 1/3 anonim ***** válasza:
47%

Én még ilyenről nem hallottam hogy csak hajnalban lehet ovu. Szerintem meg bármelyik napszakban megtörténhet a tüszőrepedés,a mensi megjövetele sincs napszakhoz kötve.Megjöhet reggel,du.,este,de akár éjszaka is Nekem pl sosem ugyan abban a napszakban jön meg.

Ugyan így tudom elképzelni a beágyazódást is ami egyébként sem egy nap alatt történik,hanem 2-3 nap kell a méhnyálkahártyával való egyesüléshez.

2017. júl. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyik babámmal volt rózsaszín folyásom, reggel volt. Akkor értem haza, éjszakás műszakban voltam. Viszont ez egy több napos folyamat, szerintem bármikor befejeződhet.

Meg ez a 90% is olyan dolog.. állítólag a szülések nagy része is éjszaka indul, nekem ez délelőtt volt első babámmal, szóval ebbe az állítólagos 90%-ba nem estem bele.

2017. júl. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs. Az ovu sen mindig hajnalban van, csak átlag.
2017. júl. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!