Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt akinek az volt a terhessé...

Volt akinek az volt a terhességi tünete, hogy mindenen sírt? Holott előtte ez nem volt jellemző rá?

Figyelt kérdés
2017. jún. 15. 07:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen. A beágyazódás körül volt két nap, mikor kb. reggeltől estig bőgtem valami ostobaságon. A férjem már célozgatott rá, hogy szerinte terhes vagyok, mert egyébként menstruáció előtt nem szoktam ilyen hisztérika lenni.

Az érzékenység megmaradt a terhesség alatt, néha pityeregtem, de ilyen ők nélkül bőgős csak akkor voltam. (Meg szülés után.)

2017. jún. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez egy novel peteerestol menstruacioig barmelyik ciklusban megtortenhet...nem tunet. Ugyanis peteerestol mensiig annyi de annyi minden tortenik a noi testben, olyan brutalis hormondolgok hogy neha igy reagalunk, es hat nem veletlenul van rengeteg filmben, reklamban, viccben az hogy a nok menstruacio elott milyen brutal erzekenyek.


A hormonalis valtozasoktol vagyunk olyankor erzekenyek es az akkor is kivalthat ilyet ha meg nem fordult elo addig, pl. aki a beagyazodast irta..lehet hogy akkor is siros lett volna ha nincs baba mert ez egy olyan ciklus volt.


Szoval ebbe ne kapaszkodj mint terhestunet.....ez aztan meg nagyobb felrevezetes lenne mint amikor valaki a folyasabol akar terhessegre kovetkeztetni.

Masik: aki babat akar, az menstruacio elott ezerszer feszultebb es erzekenyebb lehet mint altslanossagban csak mindig nem jon felszinre.....

2017. jún. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az első válaszolóhoz. A beágyazódás környékén történt velem is hasonló. Mondjuk én nem sírtam, hanem szokatlanul feszült és ideges voltam. Pedig én a türelem mintapéldája vagyok 😃 Férjem rám is Szólt hogy mi a fene van velem? Én nem szoktam így viselkedni. Konkrétan düh rohamot kaptam az adóhivatalba . 😃

16+5 hkm

2017. jún. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is nagyon sírós lettem. ráadásul én imádtam a horror filmeket és a horror játékokat most meg ha megnézek egy ilyen filmet vagy játszom azzal álmodok csak én vagyok benne ami tiszta para. sajnos kénytelen vagyok ezeket pihentetni.

utoljára az igy neveld a sárkányodat 1-2 részén sirtam :D

2017. jún. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én egy évben 1-2x szoktam sírni átlagot vonva. Most amikor terhes lettem, a nemvárt előtti héten volt, hogy elérzékenyültem többször is, majd kiröhögtem magam, hogy remélem, ez AZÉRT van, mert különben rém ciki vagyok, hisz én nem szoktam ilyeneken majdnem sírni, ha látok vadidegen gyerekeket, meg kiskutyákat, tiszta vicc. Erre tessék :D:D:D
2017. jún. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!