Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baratnom szex elott ki elegite...

Baratnom szex elott ki elegitett es utana szexeltunk. Hogy o elveszitse. Kb 1 centire be ment vagy kevesebb es ereztem hogy ment be a 1 kicsi ondo a nemi szervebe. Ovszert sajnos nem huztam fel akkor. Lehetseges hogy terhes lesz? F|18

Figyelt kérdés

2017. máj. 3. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Igen
2017. máj. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
A valószínűságe nem túl nagy, de nem is nulla. Szép lesz, ha kislány lesz, 15 év múlva a hapsik nem tudnak majd választani anyja és lánya között, alig lesz korkülönbség. :)
2017. máj. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Napokban kellene megjonnie, erre utalo jelek mar vannak szoval fogjuk a chipiszt.
2017. máj. 3. 17:11
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem értem ennyi ésszel miért szexelnek emberek. Én 15 vagyok, de gumi nélkül soha nem tenném be házasság előtt.
2017. máj. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%

Hát gratulálok. Főleg ahhoz, hogy akkor, amikor elveszti VELED a szüzességét, az nem arról szól, hogy először TE elégíted ki őt. Igazi lovag vagy.


És igen, lehet terhes.

2017. máj. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, lehet terhes.
2017. máj. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%

Annyira, de annyira unom mar ezeket a kerdeseket!

Kedves 18 eves fiu! Te is tisztaban vagy vele, ha betetted a csupasz f.rkad (amibol tortenetesen meg ondo is jott)az asszonykaba terhes lehet tole!

Logikus nem????

Tanuljatok mar meg vegre!!!

2017. máj. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na lett baba?
2021. jún. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!