Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátnőm kezzel elégített...

A barátnőm kezzel elégített ki és én a hasára élveztem. Utánna szájjal elégítettem ki, neki közbe lehet lefolyt kicsi. Csak a csiklólyánál nyaltam szóval elvileg nem folyhatott be nem? Ha igen akkor mennyi esély van rá, hogy terhes legyen?

Figyelt kérdés
2015. okt. 18. 13:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Nyilván ha lenyaltad a saját ondódat ami odafolyt,gondolom nem lesz terhes!! *_*
2015. okt. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De mivan ha a nyelvemről odakerült a csiklójára és onnan meg lefolyt neki és befolyt?
2015. okt. 18. 13:15
 3/10 A kérdező kommentje:
Vagy ez nem lehetséges?
2015. okt. 18. 13:15
 4/10 anonim válasza:
Nem lehetséges, és nincs rá esély.
2015. okt. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Koszonom!:)
2015. okt. 18. 13:20
 6/10 hannibalking ***** válasza:
54%
minek tapogatjátok egymást, ha ennyire felelőtlenek vagytok és be vagytok fosva mindentől? és különben is te vagy a "férfi", bár a leírtak alapján még kisfiúnak is csak kifogás vagy... legyen már benned odafigyelés meg felelősségtudat! ha hazavágod a lány életét az a te lelkeden fog száradni. komolyan mondom közröhej amit ti gyerekek műveltek...
2015. okt. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ha mar ezt leirtad kerlek a kerdesemre is valaszolj.Egyepkent o nem fel csak en.
2015. okt. 18. 14:52
 8/10 anonim ***** válasza:
miért szexel az aki nincs tisztában az alapokkal istenem... gondolom az életkorotok messze nincs még 18... egyébként meg minimális az esély a terhességre, szinte nulla. de legközelebb húzz gumit.
2015. okt. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha legközelebb figyelnétek bioszórán?
2015. okt. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez már már megalázó hogy a férfi nyalkgatja a saját spermáját....sőt ha már rá élveztél a hasára miért nem törölrétek le???ez gusztustalan...talán testápolónak nézitek???szánalmas
2015. okt. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!