Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Lassan fel eve Dienille fogamzasgatlot szedek.Ciklus 13.napjan alkoholt ittam majd lefekudtunk a parommal eloszor ovszer nelkul utana ovszerrel. Altalaban igy szoktunk de meg az elovaladek sem ment belem sosem.Ra 10-11 nappal barnas pecsetelo verzesem van es faj a hasam ugy mint mikor megjon a havim. Neha hanyingerem van meg szedelgek de ez mindig elojon a meleg miatt. 4 nap mulva kell megjonnie majd. Elofordulhat terhesseg?

A gyogyszert alapbol azert szedem mert rendszertelen volt a havi verzesem es egesz honapba vagy legalabb 2 hetig barnaztam mindig.



2017. júl. 18. 19:06
 1/3 anonim válasza:
77%

Ha fél éve szeded és mindig pontosan minden szemet bvevettél, nem volt kóros hasmenésed vagy hányásod a gyógyszer utáni 8 órában akkor nincs rá esély...


egy kérdés: Mi a francért használtok óvszert h ha szded a foggátlót??? :O

2017. júl. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért használunk óvszert mert fiatalok vagyunk. A tabletta az egyik leggyengébb mivel csak a rendszertelen vérzésemre kaptam. Ha utólag venném észre hogy kihagytam egy szemet,vagy valami problema adodna es baba csuszna be nem birnam ki
2017. aug. 6. 21:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia én nem hinném, hogy terhes vagy. Fogamzásgátlót szedsz,ami a fogamzást gátolja! +ha oda figyeltél a szedésre, mindig bevetted időben, nem hánytál, nem volt hasmenés, nem szedtél antibiotikumot akkor az esély a teherbeesésre nagyon kevés. A barnázás meg úgy tudom fogamzásgátló szedése alatt előfordulhat. Szerintem nem kell aggódni
2018. febr. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!