Lehetek terhes? 17/L

Figyelt kérdés
Peteéréskor voltunk együtt. Baleset történt..1 hét múlva kell megjöjjön, viszont tegnapig görcsöltem, 3 napon keresztül görcsöltem meg néha szúrkál, aztán tegnap este már nem. Ma reggel se éreztem semmit, elmentem megnézni, és volt egy kevés barnás valami, többször jött, de nagyon kevés mennyiségben.

2017. júl. 19. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jön meg 1,5-2 hét múlva csinálj tesztet
2017. júl. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Középidőben a legesélyesebb. Ha késik, tesztelj.
2017. júl. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehetszn 1 het es kiderül.:/
2017. júl. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%

Lehetsz, nem kevés eséllyel.

Bár nem tudom, hogy hány napja történt az együttlét, de a görcsölgetés és a kevés barna folyás beágyazódásra is utalhat.

Jobban jártál volna, ha rögtön esemény utáni tablettát írattál volna fel.

Ha eltelt az aktustól számítva 2 hét, akkor tesztelhetsz, akkor már elég biztos eredményt ad.

2017. júl. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Másfél hete történt. De most megjött elég rendesen, és nagyon görcsölök is, pedig még 1 hétig még nem kellett volna megjöjjön.
2017. júl. 19. 18:07
 6/6 anonim ***** válasza:
80%
Utolsó mensi + 6 hét. Akkor általában már jelzi a teszt a hormonváltozást. Azért írom, mert én egyáltalán nem görcsöltem. Étvágytalansággal, émelygéssel kezdődött. 29/L 34 hetes kismama
2017. júl. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!