Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már 4 napja késik, kicsit...

Már 4 napja késik, kicsit hányingerem van, hasam fájdogál. Utalhat babára?

Figyelt kérdés

Mindig óvszerrel védekeztünk, elvileg egyik sem szakadt ki, nem volt semmi.

Viszont múlt héten kezdtem a gyakorlatomat és kicsit stresszes voltam, illetve grapefruitmagot szedtem néhány napja, amiben Cvitamin is volt és a Cvitamin megeltolja.

Feleslegesen parázok?


Gyerekem nem lehet... én felkötöm magam, ha az.

17éves vagyok


2017. júl. 20. 07:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A felsoroltak kozul barmelyik utalhat babara, mert a terhessegnek van vagy 40 kulonbozo tunete, de egyik tunet sem garancia a terhessegre, hisz barmi mastol is keshet egy 17 eves lanynak, vagy pl ferfiaknak is ugyanugy szokott hanyingeruk vagy hasfajasuk lenni.

A feltelelzes es talalgatas helyett javaslom a terhessegi tesztet, vagy a nogyogyaszt!

2017. júl. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez alapján a stressztől késik ( vagy bármi más, még nagyon fiatal vagy), szerintem nem vagy terhes, de csinálj egy tesztet és megnyugszol.
2017. júl. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Remélem, hogy csak a stressz. Most is görcsöl a hasam.. Bár ez már lehet idegesség.

Holnap tuti veszek tesztet.

A hónap elején is volt egy ilyen pánikolásom, hogy az vagyok... Apácának kéne mennem. Bár ez már más téma.

Köszi a válaszokat! :)

2017. júl. 20. 08:50
 4/5 cukicsillag2017 ***** válasza:
Szerintem nem terhesség az oka ennek, hanem egyszerűen a stressz miatt késik és a citrusfélékkel valóban lehet rajta "tolni" pár napot. Meg elég fiatal is vagy, ilyenkor még annyira nem is pontos a ciklus, vagyis nekem nem volt az 17 évesen. Nyugodj meg szerintem, ne stresszelj rajta, de ha a teszt megnyugtat akkor vegyél egyet, nem olyan drága, de akkor véget ér a pánik.
2017. júl. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Peteérésem az 3-án volt... ez azért számít nem?

Így még kevesebb az esély nem?

2017. júl. 20. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!