Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clearblue plus teszt?

Clearblue plus teszt?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek a Clearblue plus tesztről? Szokott halvány pozitív fals eredményt mutatni?

#terhességi teszt #clearblue plus
2017. júl. 20. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán, feltéve, hogy nem szétszedve, fény felé forgatva, meg negatívba rakva nézegeti az ember. Hibás tesztek ettől függetlenül bármikor akadhatnak, de szeirntem ennél a fajtánál ha ott a plusz, rendesen láthatóan, akkor az sanszosan ténylegesen pozitív. Elég egyértelműek a pozitív terhességi tesztek, csak sokan nagyítóval keresgélik, meg szerkesztik, aztán csodálkoznak, ha mégsincs baba a dologban és elkönyvelik fals pozitívnak, meg rosszank a tesztet, miközben valószínüleg csak nem mérték fel objektíven, mi is az a jól látható pozitív teszt. A legtöbb kéréds ebből van itt. Megnézem én is mindig, aztán szemészeten gondolkodom sokszor, mikor írják előttem a halvány csíkot, meg a gratulációt úgy, hogy én kigúvadt szemmel, kinagyítva is csak hómezőt látok. Biztos bennem van a hiba. 2 gyerekm van, eddig összesen 3 alkalommal teszteltem, értelmeszerűen kétszer pozitívat, de azok egyértelműek voltak, nem kellett keresgélni, mondjuk késés előtt én nem is próbáltam sosem (nem volt eü. okom se rá, a nélkül meg minek). Summa summárum, ha egyértelmű szép pozitív, akkor az, elég megbízható teszt, de biztos akad, aki majd az ellenkezőjét állítja.
2017. júl. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Èn egyszer egymàs utáni napon csinàltam tőbbet is,és mindeggyik halvàny pozitiv lett.Melette csinàltam másfajta tesztet is és azok mind negativak lettek.Szerintem az àràhoz kèpest van nàla sokkal megbizhatobb teszt is.
2017. júl. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyan ugy jartam a napokban mint a 2es kommentelö irja...irtam is egy olyan szep levelet a ClearBlue ügyfelszolgalatanak amit nem raknak ki mutogatoba...felajanlottak karpotlasul egy digitalis CB tesztet...vettem.6! Tesztet mert ugye halvany pozi lett az elsö aztan a masodik, aztan megörültem vettem meg vettem minden nap reggel teszt, aztan.lattam h nem erösödik, vettem olcsobb sima tesztet 2 fajtat, mindkettö full negativ lett...szoval nem ajanlom!ja es hozzateszem idön belül jönnek ki a kamu pozi csikok...
2017. júl. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló. Nekem ugyanez volt márciusban. Négy Clearblue lett halvány pozitív idöm belül. Nem fénynél, meg szerkesztve. Még reggel félálomban is látszott... Csak nem erősödött. És miután egy csomó pénzt elköltöttem rá,vettem egy másfajta tesztet, és az teljesen negatív lett. Én is terveztem írni nekik egy nem túl kedves levelet.
2018. aug. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!