Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tul koran teszteltem? 20-az...

Tul koran teszteltem? 20-az erzekenysegu teszt!

Figyelt kérdés
2.an jott meg utoljara,5napig tart. Mensi utan elso 2nappal voltunk egyutt,vedekezes nelkul. 10-11.napon ovus fajdalmam volt,eleg intenziv es felek tenleg akkor lehetett peteeresem! Ma teszteltem nem reggeli vizeletbol es egyertelmu negativ! Tul koran volt? Ja es a teszt 20as erzekenysegu es a legolcsobb,a legkozelebbi gyogyszertarban csak ilyen volt! Eleg furcsan erzem magam,derek-has fajas,almossag,sok folyas es a mellem is volt 2nappal ezelott erzekeny es fajt is. A mehszajam zart,pedig ilyenkor kene ovum legyen! Szerintetek tenleg korai pem lehetett?

2017. júl. 20. 11:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát lehet én vagyok hülye, de én nem értem, hogy volt a ciklusod...

ha mensi előtt 2 nappal voltatok együtt, majd megjött, majd rá 2 hétre volt ovud, de nem voltatok akörül együtt, akkor kb kizárt a terhesség, hacsak nem szexeltetek védekezés nélkül az ovu idején is.


hányadik dpon teszteltél?

Mikor kellene megjöjjön?

Légyszi írd már le normálisan, mert ebből a katyvaszból kihámozni...

2017. júl. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
E honap 2an jott meg,5napig tartott! Ciklusom 6-7.napjan voltunk egyutt,ra 2-3napra volt ovus fajdalmam. Gondolom lehetett korai peteeresem. 3napi maradhatott sperma a petevezetoben. 29naposak a ciklusaim es makor felidoben szomtam erezni a pet. Most kb 9-10.napon vagyok az ovus fajdalomtol.
2017. júl. 20. 11:40
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt írd mikor kellene megjönnie. Nekem leghamarabb nemvárt előtt 2 nappal mutatta ki 10-es vaterás 60ft-os teszt. Bolti 20-as negatív volt. Ha nem akartok gyereket védekezni kéne.
2017. júl. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Es nem mensi elott,hanem utan voltunk egyutt. Olvashatnad figyelmesebben es nem lenne olya nagy katyvasz! De azert koszonom,h segiteni probaltal!
2017. júl. 20. 11:42
 5/9 anonim ***** válasza:
Tehát 2-án jött meg, 5 napig tartott, és rá 2 napra, vagyis 8-9-én voltatok együtt? Akkor igen, korán teszteltel, az aktustól minimum két hetet várj a tesztel, és reggeli vizeletből csináld, mert az koncentráltabb. És igen, lehetett korai peteérés.
2017. júl. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
30.an kene megjojjon.
2017. júl. 20. 11:43
 7/9 anonim ***** válasza:
Az aktus után két héttel tesztelj, lehetőleg reggel. Az az eredmény már megbízható.
2017. júl. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A mehszajam zart,pedig most vagyok kb fel idoben. Ilyenkor szokott pem lenni,de semmi nyoma! Ha jonne a baba,akkor sem lenne gond,csak meg varni szeretnenk vele legalabb 1 evet. Koszonom mindenkinek. Ja es ha korai pem volt,akkor is varjak mensiig?
2017. júl. 20. 11:46
 9/9 A kérdező kommentje:
A tunetek is koraiak meg,igaz? Lehet,h csak,mert felek azert bekepzelem magamnak?
2017. júl. 20. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!