Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek valami gond...

Szerintetek valami gond lehet? Volt valakinek hasonlo?

Figyelt kérdés
1 hete es 2 napja kesik a menstruaciom. Mult heten hetfon, azaz nemvart elott 1 nappal facelle es predictor halvany, de egyertelmu pozitiv lett. Azota erosodott valamit, de cdak a predictor volt szinte egygorma eros 2 csikos. Facelle, Gabriel nem. Van okom aggodni? Elso terhessegemnel mar a nemvart napjan eros pozitiv volt. Szoptatok meg amugy. 2 het alatt 3x fordult elo minimalis vilagos barnas pecseteles. Dokihoz hetfon tudok csak menni. Attol felek , hogy esetleg "megallt" a fejlodesben a terhesseg es ezert nem lett egyforma eros egyik teszt sem.
2017. júl. 20. 14:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez mekkora hülyeség. Amikor terhes lettem 1 darab tesztet csináltam, nem vásároltam fel a teljes bolti készletet, h összehasonlitgassam. Semmit nem jelent, h milyen erősen látszik a csík, föleg egy másik márkán.
2017. júl. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Az, hogy hulyeseg-e, nem kerdeztem. A valaszod tobbi reszet koszonom.
2017. júl. 20. 14:46
 3/16 A kérdező kommentje:
Facelle sem lett sokkal erosebb, az azonos marka.
2017. júl. 20. 14:48
 4/16 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem inkabb te alltal meg a fejlodesben
2017. júl. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Érdekes, hogy a különböző márkájú tesztek erősségén aggódsz, aminek semmi jelentősége, a barnázással meg, ami valóban bajt jelenthet, nem szaldsz orvoshoz.
2017. júl. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
nem kulonbozo, irtam , hogy a facellevel is ugyanez van. Ahogy azt is irtam, hogy hetfon tudok orvoshoz menni, hiaba szerettem volba hamarabb. Ugy latom itt mar csak kotekedo emberek valaszolnak. A velemenyed rolam inkabb nem minositem...
2017. júl. 20. 15:09
 7/16 anonim ***** válasza:
89%
Terhesen NINCS olyan, hogy csak ekkor meg akkor tudok orvoshoz menni. Én is egyedül vagyok itthon egy 18 hónapossal terhesen, én se tudok ugrasztani a nap bármely percében valakit. Ha akkora a baj, akkor taxi és megyek gyerekestől. De figyelmen kívül hagyni visszatérő pecsételést nem más, mint felelőtlenség, a többi csak kifogás. Minimum másnap dokihoz kellett volna menni. Nem kötekedésből írom, csak próbálnék rávilágítani arra, hogy nem a megfelelő dolog miatt aggódsz. De hidd el, hogy nekem mindegy.
2017. júl. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Orulok, hogy mindenki jobban tudja, hogy mikor TUDOK orvoshoz szaladni es mi az oka annak, hogy eddig nem mentem. Nem vagyok sem hulye, sem felelotlen. Ennyi valasz eleg volt, koszonom. Azt gondoltam van olyan, aki normalisan tud valaszolni. Ismeretlenul mwgy am itt az itelkezes es hulyenek nezes.
2017. júl. 20. 15:40
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

De most milyen választ vársz? A vizeletteszt nem HCG szint mérő, az csak vérből, laborban működik. Az első hetekben előfordulhat pozitív után negatív teszt is hígabb vizelet miatt -ismerősöm is járt így, két éves a gyereke. Semmi értelme egy darab pozitív teszt után újra tesztelni, úgysem jelent semmit, se pro, se kontra.


A barnázás lehet baj is, de lehet az is, hogy nem vezet vetéléshez. Semmiképp nem jó jel, mivel vér. Terhesség alatt semmilyen vérzés nem normális, azonnali orvosi ellenőrzést igényel, ha megsértődsz ezen a válaszon, ha nem, ez tény.

2017. júl. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen azonnal orvoshoz kell menni ilyen dologgal.

Én is mentem,csak elzavartak a francba és még gyógyszert sem írtak.

2017. júl. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!