Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet a gond? Missed abom...

Mi lehet a gond? Missed abom volt feb.23an 21hetesen megkellet szulnom sajnos mehlepeny nemjott vele egyutt ezert ki kellet kaparni ra 1hetre kiderult hogy bennem hagytak belole valamit megint kaparas

Figyelt kérdés
azota nem esek teherbe tuszo megreped 28mmes volt legutobb mi lehet a gond lehet a sok kaparastol vekony mehfal es nem tud ??beagyazodni ?
2016. szept. 8. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném... Én 23 hetesen vetéltem, nekem is volt küret utána, aztán kb. 10 napra megint, bennem burokdarab maradt. Ilyenkor csak a méhnyálkahártyát szedik le, a méh maga nem sérül. (Elméletileg persze.) Amikor a tüsződet mérték, biztos megmérték a méhnyálkahártyát is, az nincs a papírodon?


Szerintem egyszerűen azért nem estél még teherbe, mert ez egy új kör, mintha először próbálkoznál, lehet egy év is, míg sikerül, anélkül, hogy bármi baj lenne.


Ha van peteérésed az nagyon jó, előbb-utóbb sikerülni fog újra!


Kitartás!

2016. szept. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia 3mm volt az jó? Te azóta teherbe estél?
2016. szept. 8. 20:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia, nem jó sajnos, a 3 mm a vékonyka, abba nem tud beágyazódni. :( Az ovuláció környékén, amikor neked volt az érett petéd, legalább 8-9 mm-nek kellene lenni. A 3 mm az olyan közvetlenül menstruáció utáni állapotnak felel meg.


Szedsz valami vitamint? Az E vitamint kifejezetten méhnyálkahártya erősítésére ajánlják.


Igen, nekem lett azóta babám, már meg is született. Szóval velem ez nem most történt.


Egyébként biztos, hogy nem a vetélésed és az azutáni műtétek miatt vékony a nyálkahártya, ezen ne rágódj! Sokaknak van ez, de vitaminnal, gyógyszerrel fel lehet "turbózni"! Van doki, aki segít ebben, akiben megbízol? Az fontos lenne.

2016. szept. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3mm az nagyon kevés.Beágyazódásra 8-10mm-nek kell lennie h be tudjon ágyazódni.Szedj e vitamint.Az vastagítja a méhnyálkahártyát.
2016. szept. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Gravidat szedem de akkor ki próbálom mellé az e vitamint is, igen van orvosom de még nem vittem túlzásba a vizsgálatokat úgy gondolom megvarom az 1evet most 27. Én kell megjonnie 26-28 naposak a ciklusaim mikorra tehető így az ovu?
2016. szept. 8. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!