Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nincs petezsák. Mi ez az egész?

Nincs petezsák. Mi ez az egész?

Figyelt kérdés

Naptár szerint már az 5. hétben járok. Erős pozitívat teszteltem.(erős tüneteim is vannak) Voltam dokinál, de nem látott semmit, csak megvastagodott endometriumot (11 mm). Berendelt 2 hét múlva kontrollra.

Mindenki azt írja, hogy ilyenkor már látszott a petezsák, de nálam csak egy pöttyre bökött a doki, hogy lehet, hogy az az.

Reménykedjek még a terhességben, vagy fogadjam lassan el magamban, hogy ez bizony meg sem történt.



2017. júl. 20. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokminden függ az UH géptől is. Persze, reménykedj csak! Hány napja késik? Mert én pl 32 napos ciklussal estem teherbe így 5 hetesen ki tudja lett-e volna petezsák, ugye éppenhogy késett, szóval nagy eséllyel nem.
2017. júl. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rendszertelen a menstruációm. Kb 31 napos vagy több. Most vagyok még csak a 35 napon (tehát négy napja késik).
2017. júl. 20. 21:34
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nekem 14 nap késésnél csak egy maszat látszott, vissza kellett mennem később. Később fogant, ennyi. :)
2017. júl. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ne is várs hogy látszódjon bármi is. Ha nincs panaszod 6 hétnél előbb felesleges menni. Még olyan apró hogy nem is látszik szerencsétlen. Aztán te meg csak stresszelsz rajta. Ami szintén nem jó. Nyugi. Ott van! Két hét múlva már a szíve is pulzálni fog!

29hkm

2017. júl. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4 napos kesesnel nem csoda ha semmi se latszik. Az a kis potty meg biztos a petezsak lesz!;) valoszinu a felritkulas latszodott. Nem hinnem, hogy baj lenne!:)

Gratulalok

2017. júl. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen nekem is csak pici pötty volt. Most 17 hetes a pöttyöm. :)
2017. júl. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sajnos tényleg felesleges ennyire korán menni. Persze biztosan jönnek olyanok, akiknek látszott stb. de lehet, hogy hamarabb fogant nekik, mint középidő.

4 napos késés még nagyon - nagyon korai. Két hét múlva biztosan lesz szívhang, embrió, addig légy türelemmel, ha nincs barnázás, vérzés!

2017. júl. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi lett veled vegul?
2017. aug. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!