Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelent ez terhességi...

Mit jelent ez terhességi tesztnél? (Romed)

Figyelt kérdés
Megcsináltam a tesztet egy vonal jött ki de nem a kontrol csík hanem a terhességis csík.
2010. máj. 22. 12:54
 1/6 eszo ***** válasza:

azt írják a tesztekre, hogyha a kontrol csík nem jön ki, akkor érvénytelen a teszt..


Szerintem holnap reggel csinálj egy másikat..lehetőleg nem ezt a márkát, mert ezekszerint elég megbízhatatlan!


Drukkolok neked!

2010. máj. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Csinálj egy másik tesztet, ez érvénytelen.

Drukkolok, hogy baba legyen :)!

2010. máj. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tényleg érvénytelen sajnos, kell csinálnod egy másikat!
2010. máj. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos én ezzel a teszttel nagyon befürödtem. Sosem tudtam értelmezni, mert olyan furcsák voltak a csíkok. És persze nem voltam terhes. De kívánom, hogy neked sikerüljön.
2010. máj. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez a teszt a legszarabb amit kapni lehet.. Nekem vagy álpozitiv,vagy vizszintes csikos,vagy valami más baja volt mindig. Ezen az oldalon is haosnlokat olvastam. Vegyél más fajtát
2010. máj. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A Romed teszteknél a használati utasításban miden infónak benne kell lennie, főleg az új kiszereléseknél.

Pár hónapja vettem ROMED Kazettásat, abból tájékozódtam én is.

Amúgy jobb a ROMED mint volt, haátrozottan

2012. febr. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!