Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció után 1. /2. napon...

Ovuláció után 1. /2. napon védekezés nélkül mennyi az esély a teherbeesésre?

Figyelt kérdés

19.-én vagy 20.-án (inkább 20) éreztem, hogy peteérésem van, és a ciklus.hu-n is erre az időszakra esett. Tegnap, azaz 21.-én védekezés nélkül voltam együtt a párommal.

Szerintetek mennyi az esély egy terhességre?


(Egy kis háttérinfó, hogy nem mostanra tervezzük a babát, de én nagyon örülnék annak is, ha lenne belőle pici... Szóval kérlek, mellőzzétek a "ha nem akarsz gyereket, akkor védekezzél", "ne szexelj, ha nem vagy tisztában a biológiával", "ha gyereket akarsz, akkor ne védekezz máskor sem"-jellegű dolgoktól).


Köszönöm!


2017. júl. 22. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért ha tisztában lennél a dolgokkal, akkor magadtól is tudnád, h ovuláció idején a legnagyobb esélyed van a teherbeesésre. A petesejt nagyjából fél, egy napig megtermékenyíthető, ha erről lecsúsztál, akkor nem most leszel terhes.
2017. júl. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, hogy pont ovulációkor a legnagyobb az esély, a kérdés az volt, hogy mennyi most...
2017. júl. 22. 18:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nem így megy, nem is tudjuk a paramétereiteket, lehet, h könnyen teherbe tudsz esni, vagy, az is lehet, h nem, a partneredet se tudjuk, h teherbe tud-e ejteni. Elvileg ha ovukor lettetek volna együtt, akkor 20%, ha teljesen egészségesek vagytok.
2017. júl. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lett akkor baba?
2019. júl. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!