Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor húzza már be az ovuláció...

Mikor húzza már be az ovuláció napját?

Figyelt kérdés
[link]
2017. júl. 26. 10:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Fura nekem 7-8 dpon behuzta legkesobb. De latod te is magadtol. Miért olyan fontos h behúzza? Vagy nemtudod mikor volt?:)
2017. júl. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Am sztem 1-2 nap és behúzza nyugi
2017. júl. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom,mert a ciklusaim 27 és 33 nap közöttiek. És múlthóban nagyon rossz hőgörbém volt,sokan azt mondták nem is volt ovum,és most lázasan várom hogy mi lesz.Aggódom hogy ,,beteg,, vagyok.Így a hőmre alapozni nem tudok ovu terén,mert hát ugye utólag derül ki belőle hogy volt e vagy sem.De azt be kell látnom ez a hőgörbém már jobb mint a múlthavi.Szerinted ez alapján a görbe alapján rendben vagyok,volt ovum?
2017. júl. 26. 11:18
 4/17 anonim ***** válasza:

Értem.:) sztem 17-én volt ovud akkor esett le a hod es azota cover line felett van ami jó, ha 8-9 napig ott van akkor megtortent a tuszorepedes/ ovulació!!


Most a 8.dpon vagy ha jól látom.:)

2017. júl. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Bocsi 9.dpo.


De eleg hamar volt akkor az ovud.. ami fura, lehet h még nem is volt hanem majd lesz? Fura h már most lehet rosszul emlekszek de 8 vagy 9.ciklusnapi peteeres eleg ritka

2017. júl. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ott ahol leesett a hőm biztos nem volt ovu mert se nyák se ovus/petefészek fájdalom,később volt minden,de ott van minden tünet is feltüntetve.
2017. júl. 26. 11:24
 7/17 A kérdező kommentje:
Én a 13. vagy 14. cn.-ra tippelnék mert akkor volt a legtöbb,legragadósabb nyákom is,ill. iszonyat erős jobb oldali petefészek fájdalmam volt.Ezért várom már hogy hova húzza,kíváncsi vagyok már nagyon 😅
2017. júl. 26. 11:26
 8/17 anonim ***** válasza:
74%
Tipp: vedd ki a 7dik ciklusnapi mérést és nézd meg úgy!
2017. júl. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem a folyástol fugg. Soha eletemben nem volt toj.feherje szeru folyasom es megis masodjara varok babát.. ne arra adj..
2017. júl. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ha megnézted a görbémet láthatod hogy nekem sem volt,csak krémes és ragadós nyákjaim vannak,toj. fehérje múlthónapban sem volt,csak akkor is ragadós meg krémes..de a ragadós az múlthóban is meg most is t.előtt annyi volt,hogy ,,elöntötte,, a bugyimat :) Gondolom akkor lehetett az LH csúcs.
2017. júl. 26. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!