Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Hali

17-èn volt meg a havim de csak 3-4 napig ès nem olyan erösen mint szokott,picit görcsöltem is. Most pedig vasárnap ota hányingerem van,csak akkor jobb ha eszem valamit. Szeritettek èrdemes tesztet csinálni? Van egy facelle tesztem ithon. Csa fèlek hogy negativ lesz lassan 8 honapja probálkozunk.

Üdv Evelin



2017. júl. 26. 23:47
 1/7 A kérdező kommentje:
Semmi virust nem kaptam el hogy azt hinnem hogy megfáztam vagy ilyesmi.
2017. júl. 26. 23:50
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem reggel tesztelj, ha mégis kiderül, hogy nem jött össze, akkor is jobb szerintem, hogy nem stresszelsz a bizonytalanság miatt tovább.

Remélem persze, hogy pozitív lesz a teszt ha már ennyire szeretnétek :)

2017. júl. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy irtál jol esik egy kis biztatás. Remèlem hogy már az lesz már nagyon várjuk a babocánkat 😊 csak az elkeserit hogy megvolt a havim jo tudom vannak olyan nök akiknek terhessèg allat is megjön😕 na mind1 meglátjunk holnap vagy holnap után mit mutat a teszt.
2017. júl. 27. 00:27
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha megjött (ha furán is), nagyob az esély arra, hogy nincs baba, sajnos. Bár az is igaz tényleg, hogy vannak esetek, mikor megjön a menstruáció terhesség alatt. A teszt az mindenképp adott, és a lényeg, hogy ne görcsölj rá a babaprobálkozásra, mert a stresszeléstől os lehet furcsa a menstruáció és akkor így gyakran lesz vaklárma
2017. júl. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem beágyazódási vérzésem volt, én egy korai (és gyors) menstruációnak hittem, utólag derült csak ki, hogy nem az volt.


Szerintem tesztelj egyet reggel!

2017. júl. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindekèpp meg fogom irni mi lett az eredmèny😊
2017. júl. 27. 01:30
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha volt mensid 3-4 napig (ha gyengén is) akkor kevés esélyt látok de azért tesztelj.
2017. júl. 27. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!