Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőmérőzés - tudnátok segíteni?

Hőmérőzés - tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, ma kezdtem el ezt a hőmérőzős módszert. De már szerintem most elrontottam, mert magas értéket mértem ma... 😂 Valaki tudna segíteni: leírná par szóban hol és hogyan kell mérni a hőt? Csak a higanyos hőmérő a jó? Mikor esik és mikor megy fel a hő? Mire kell figyelni? Esetleg tudnátok ajánlani applikációt telóra hőgörbe-vezetéséhez? Köszönöm!

2017. júl. 27. 12:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%

Valamo Fertility Frend vagy mi van telóra állítólag nagyon jó. Én a ciklus.hut es a tervezettbaba.hut használnom

Es nekem a doki azt mondta h digitalis jobb mert nem mindegy h 36,41 pl a hőd vagy 36,49... es h ne csipogasig merjem mert az popsiba mérésre vonatkozik. En 2-3 percig szoktam mérni nagyjábol. Valoban nagyon más eredményt kapok mint amit csipogasnal mutat!

2017. júl. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%

Ciklus 1. napjától mérd, ugyanabban az időpontban, ugyanaddig.


A higanyos a legjobb, én a digit nem szeretem, de ha csak digit van, nem baj.


Amikre figyelj:

- ugyanakkor mérd

- ugyanaddig

- rögtön ébredés után

- előtte ne egyél, ne mozogjál ( pl ne kelljen átmenni a szoba másik végébe a hőmérőért)

- az alkohol emeli a hőt

- kb ugyanannyi ideig aludj éjjel, de min 5-6 óra!

- ciklus 1. felében kb ugyanannyia hő, ovu után pedig magas, nekem van,h ogy 37,2-re is felmegy, alaphőm 36,6.


Az a baj, hogy ha nem ciklus elejétől méred, nem tudsz mihez viszonyítani. 2-3 ciklus minimum kell, amit végig kell mérni, hogy megismerd a ciklusod.

2017. júl. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

[link]


ez lemaradt, ezt jól át lehet tanulmányozni, :)

2017. júl. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%
Valaki magyarázza már el nekem,hogy egy lázmérő hogyan mutathat 36.41-et,vagy 36.49-et és társaik?? Egy digitális sem mutat soha századot csak tizedet,mint ahogyan egy sima higanyos is! És nem ez az első kérdés ahol ilyen választ olvasok lázmérő kérdésnél.
2017. júl. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

hát nekem higanyos van, az tutira csak tizedet mutat, de ettől még lehet vkinek vmi spéci digitális :)


Nekem pl a szobamérlegem ilyen, el is keseredek, hogy nem 55 kg vagyok, hanem 55,9, magyarán 56 :D

2017. júl. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Most fotózzam le? Hát jó! Lefotózom
2017. júl. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
2017. júl. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nemtudom miert lett torolve.. bizonyítja az igazam és azért??
2017. júl. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Na ilyen lázméröt sem láttam mèg,pedig nekem is digitális van.
2017. júl. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen elhiszem de attól nemtudom miért nem lehet elhinni kép nélkül, újfajta merő teherbeeséshez neten vettem :)
2017. júl. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!