Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik a pontos? LH teszt,...

Melyik a pontos? LH teszt, hőmérőzés, vagy ovus mikroszkop? Képek alul. Mikor volt a peteérésem?

Figyelt kérdés
[link]
2017. jún. 19. 19:14
 1/8 A kérdező kommentje:
2017. jún. 19. 19:16
 2/8 A kérdező kommentje:
A mikroszkopom 12-én volt tiszta páfrányos.Az LH teszt,ha pozi akkor utánna pár nap mulva lesz ovulácio,azaz,én igy tudom.Melyiknek van igaza?Hőnek?Köszönöm a válaszaitokat.24-25 ös ciklusaim vannak.
2017. jún. 19. 19:21
 3/8 anonim ***** válasza:

Ciklus 16. napját mondanám a hő alapján.

Az lh pozitív teszt, szerintem 14-i után 1-2 nappal van ovu.

2017. jún. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Viszont ha ilyen rövid a ciklusod és a tüszőrepedés a 16. Nap van akkor rövid a luteális szakaszod.
2017. jún. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ma vagyok ciklus 16 napon.Szerintem 14 napon volt peteérésem nem?Vagy én látom rosszul?
2017. jún. 19. 20:10
 6/8 A kérdező kommentje:
[link] Elöző havi görbém.
2017. jún. 19. 20:12
 7/8 anonim ***** válasza:

Én az LH tesztnek hiszek az összes ,,praktika,, közül.

Szerintem 14-én volt ovud a teszt alapján.

2017. jún. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

a hőmérőzés a legmegbízhatóbb. egyébként én úgy látom, hogy a ciklus 16. napján volt ovu mind a kettő alapján.


nekem nem volt pozi az lh teszt, amikor inszem előtt egyszer sem, az uh viszont igazolta az ovut, és a hőmérőzés is koppra egybevágott vele. Szóval én a hőmérőzést tartom nagyon is megbíthatóhat, HA valaki jól alkalmazza.

Ugyanakkor mér, ugyanannyi ideig, előtte nem fecreg, nem iszik, nem pisil, nem csinál semmit, alkohol, ha előző este sokat ivott, akkor az rossz eredményt ad, mert az emeli a hőt, és ha vki beteg, akkor se lehet mérni.


Ha a ciklus 15-16. napján együtt voltatok, megvan az esélyetek :)

2017. jún. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!