Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Augusztus elso heteben tesztel...

Augusztus elso heteben tesztelok, van kedvetek beszamolni a teszt eredmenyerol, es kozosen izgulni?

Figyelt kérdés
2017. júl. 28. 01:11
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
Én jövőhét vas.ra nem várom. De tudom hogy mensi lesz és nem baba. Érzem.
2017. júl. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
En jövöhét csütörtökre nem várom de ennyi idő után nem reménykedek. De majd irok hogy hogyan alakult. Ági
2017. júl. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:

Én 3-ra vagy 4-re nem várom, második próbálkozós hónap.

Megy a drukk mindenkinek! :))

Ella

2017. júl. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 A kérdező kommentje:

En is a jovo het vegere nem varom kb. Nekunk a 7. honap. Mensi korul pozitiv tesztjeim vannak, de a beagyazodas nem sikerul. Most tele vagyok uj remenyekkel es drukkolok mindenkinek!

😁

2017. júl. 28. 19:25
 5/60 A kérdező kommentje:
Agi, mennyi ideje probalkoztok?
2017. júl. 28. 19:26
 6/60 anonim ***** válasza:
Van mar egy közös gyerekünk de a kistesó 4 éve nem jön pedig rendben vagyunk egeszségileg. Ma már érzem a mensis tüneteket igy elengedem ezt a hónapot is. Ági
2017. júl. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Akkor valószinűleg progeszteron pótlás kell neked, hisz megfogan, pozitivak a tesztek csak nem termelődik elég sárgatest utána. voltál már dokival ezzel? mert felirja és megoldódna könnyen!
2017. júl. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 A kérdező kommentje:

Persze, voltam. Ha pozi a teszt, jelentkezek, es szedem. De igy se akar megmaradni, utroval.

Az elso gyerkoc is pontosan igy, nehezkesen jott.

Szeptemberben ujra egyeztetunk az orvossal, hogyan tovabb, ha nem sikerul addig.

2017. júl. 29. 23:36
 9/60 anonim ***** válasza:
ajjj ez engem most elkeserít, h utroval se akar megmaradni, mert nekem is volt egy vetelesem (6 hét) tavaly, és most próbáljuk újra, és ha pozi a teszt, akkor azonnal kezdem az utrot 2*2-t.Neked mennyit?Az elsővel is használtad már az utrot? még csak 3. dpon vagyok most, remélem ősszejön a baba mindkettőnknek. Tavaly elsőre összejött, csakhát..
2017. júl. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 A kérdező kommentje:

Erdekes dolog, mert az elso gyerkoccel epp utro nelkuli honapban sikerult a beagyazodas, illetve duphastont kaptam vele. Tehat 4+ par napnal kezdtem csak el szedni.

Most 3x1 utrot kell szedni, ha pozi a teszt.

Valoszinuleg nem ez a gond, es ezert jon meg. Igy ne keseredj el! Szoritok!

2017. júl. 30. 13:34
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!