Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pcos mellett mennyi esélyem...

Pcos mellett mennyi esélyem van természetes úton teherbe esni?

Figyelt kérdés

A férjemmel babát szeretnénk. Nekem viszont már több mint 10 éve pcos-m van. Emiatt például soha nem szedtem fogamzásgátlót, nehogy rontsa az esélyeimet. Magára a betegségre nem szedek gyógyszert. A menstruációm rendszeres és pontos. Sokat edzek és igyekszem a lehető legegészségesebben enni, néha persze becsúszik süti vagy ilyesmi. Van kb 15 kiló túlsúlyom, az alá nem megy. Sokat próbáltam régen, de csak akkor fogyok, ha embertelenül keveset eszem, és az nem tartható, plusz az se egészséges. Nagyon félek, hogy nem fog a gyerek összejönni. Másnak milyen tapasztalatai vannak? D vitamint szedek plusz e vitamint. Valami mást szedjek még?

25n


2017. júl. 28. 14:06
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Pcos egyutt jar gyakran IRel. Nincs IR-ed..? Nekem pcos-m van ket honap ir diéta, -15kg, gyógyszer, sport mellett baba lett. Előtte nekem 29napos halal pontos ciklusaim vtak pé.nelkul...


Ha nincs IR-ed akkor sztem endokrinologust keress fel. Biztos van a kozeledben aki okosabban válaszol majd mint mi.

Ha nem vizsgáltak IR-re, kérj egy cukorterhelesest. Hatha ennyi es megoldodik siman par honap alatt azzal a dietaval.

2017. júl. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!