Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus kellos kozepen idon...

Ciklus kellos kozepen idon belul pozitiv facelle terhessegi teszt?

Figyelt kérdés
Minden honapban halvany, vagy nem is olyan halvany nem vart kornyeken. Most kiprobaltam, mutat-e valamit a ciklus kozepen, es megelepetesemre idon belul lathato halvany, de szabad szemmel hunyorgas nelkul lathato pozi lett. 3 napja volt peteeresem kb. Valaki csinalt ciklus kozepen facelle belemartos tesztet? Ciklusom julisban rendesen megvolt. Persze babat szeretnenk. Koszonom!
2017. júl. 29. 07:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Minek használod ha ilyen rossz a teszt??? Romlott a minosege
2017. júl. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Mert nem tudtam, hogy ennyire gaz! Masik teszt is halvany pozi volt e mellett, a clearblue easy es az expect is. Kivancsisagbol csinaltam ma a ciklus kozepen.

😲

2017. júl. 29. 08:29
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ertelek. En is vtam egyszer ilyen kivancsi es pé környékén pozi lett a hcg teszt halvanyan. Akkor jottem ra h lehet vmi abban h lh es hcg hormon tenyleg hasonló molekulával rendelkezik.
2017. júl. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
:)*
2017. júl. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

A peteérést mutatja csak, semmi mást.

Ettől persze még lehet, hogy sikerült teherbe esni, de az csak később lesz kimutatható.

Két nap múlva negatív lesz a teszt.

Én is jártam így. Peteérés napján halvány pozitív, aztán semmi. Csak annyi, hogy én azt hittem, hogy akkor már 11. dpo-n vagyok.

2017. júl. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez erdekes, peteeres gyanus lehet akkor?! Es azt mutatna a teszt? Terhesseget kizarom, leven, hogy a 15. napon vagyok, bar nekem szokott lenni 6. napon is peteeres. Koszi nektek!
2017. júl. 29. 14:14
 7/10 anonim ***** válasza:
Amúgy ez érdekes.Én 10es tesztet csináltam,amikor ovu volt(pozitív ovuteszt),de egyszer sem jelzett a hcg teszt.A facelle viszont lehetetlen időszakban is volt extra halvány jól látható 2 csíkos.Lehet ők más antitesttel vagy más összetevőkkel csinálják a teszteket,lehet náluk bejelez az lh,ezt nem tudom....Én facellet csak akkor csinálok,ha már a 10es teszt jelez.
2017. júl. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7 azóta én probaltam mar 2x ovukor mert netes 10eseket hasznalok volt otthon sok. Azota sem mutatott semmit egyik se. Akkor meg 2 teszt is.:)

1es asszem 3as vagyok.:)

2017. júl. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Vettem egy expect tesztet is, reggel megcsinalom. Mindketto pozitiv szokott lenni nemvartkor honapok ota, es baba meg nem lett beloluk. Vervetel nem igazolt terhesseget szep pozitiv eseten a mult honapban. Szinten facelle es expect jol lathato ket csikos volt.

Lehet az uramnak van igaza, es kar a teszteles minden honapban?!

Mostar tenyleg a kivancsisag hajt...

2017. júl. 29. 16:20
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!
2017. júl. 29. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!