Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menzesz elött a nyulos folyas...

Menzesz elött a nyulos folyas annak a jele, hogy meg fog jönni?

Figyelt kérdés

Meg sosem volt ilyen nalam. Kb. ket napja tapsztaltam, pont mint peteeresnel, meg rozsaszin is volt. Kicsit össze vagyok zavarodva, mert eddig teljesen pontos volt a ciklusom, 28-29 nap. Minipillt szedtem a honap elsö feleben, de mivel össze vissza vereztem harom hete leraktam. Most 3 napja kesik, de a hasam mar faj. Ha terhes lennek nem tragedia, bar nem a legjobbkor jönne.

( Azert ide iron a kerdest, mert itt van a legtöbb hozzaertö 😊)


2017. júl. 29. 11:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem mensit sose jelzett ilyen. Mindenki más,ezt senki sem tudja majd neked megválaszolni. Majd kiderul.:)
2017. júl. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni de nekem sajnos igen. Nagyjából 3-4nappal a mensi elott. van ra elettani magyaratzat is de gondolom ennyire ne menjek bele.
2017. júl. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2-nek: hat nem bannam ha meg nem lenne baba. Mondom nem tragedia, ha megis, de meg nem tervezzük.

Elmeselheted az elettani hatteret, erdekelne mi zajlik ilyenkor bent. 😊

2017. júl. 29. 11:58
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem idonkent megelozi a mensit ez a nyulos folyas. Hasonlo mint kozepidoben, csak kevesebb.
2017. júl. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is mensi jele(bár csak saját tapasztalat).
2017. júl. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is annak a jele volt,hogy megjön.Mikor teherbe estem akkor krémes folyásom volt,ami most is van.
2017. júl. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor ez eleg egyertelmü. 😊 Akkor varok par napot es kesz. Megnyugtattatok, köszönöm szepen.
2017. júl. 30. 00:23
 8/9 A kérdező kommentje:
Lassan kezdek megint aggodni, ma egy hete, hogy kesik. Meg soha nem volt ilyen...😱
2017. aug. 2. 13:15
 9/9 anonim ***** válasza:
A gyogyszer is bezavarhatott, de ha az megnyugtat, akkor csinalj egy tesztet.
2017. aug. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!