Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 nappal a menzesz előtt...

5 nappal a menzesz előtt vizes folyás utalhat esetleg a lehetetlenre?

Figyelt kérdés
Tegnap óta érzem hogy folyik majdnem mint a mensi,de érdekes hogy a bugyim meg totál száraz. Olyan tiszta mint a víz és állagra is olyan. Nem nyúlós meg semmi,csak vizes.
2017. júl. 4. 11:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez arra utal valószínűleg, hogy pár nap múlva megjön. A méhnyálkahártya amikor elkezd leválni, akkor vizes folyással indul és vérzéssel folytatódik.
2017. júl. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem arra utalt. De minden szervezet más.
2017. júl. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Szerintem is inkább megjön mint hogy terhes vagyok. De azért csüt.-péntek környékén lehet ellövök egy Predictor tesztet,és ha nega lesz akkor legalább nem csalódásként fogom megélni ha megjön..nem lesz váratlan.

2017. júl. 4. 11:46
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig masmilyen volt, akar megjott, akar terhes voltam, sosem volt ertelme ebbol kiindulni. Volt mar ilyen kerdes, volt aki sivatag szaraz volt terhessegkor, volt aki vizes, volt aki testapolo szeru.
2017. júl. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Májusban én is azt gondoltam, hogy utalhat erre, akkor már 10 hónapja próbálkoztunk, de sajnos akkor nem sikerült a baba. Most júniusban semmiféle folyásom nem volt az esedékes menzesz előtt, és nem is jött meg..:)
2017. júl. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2017. júl. 4. 13:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem vizes volt és baba van :)ez minden terhességemnél így volt,de mondjuk mensi előtt is :)
2017. júl. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2017. júl. 4. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!