Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem álnék készen egy babára?

Nem álnék készen egy babára?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnénk már babát a férjemmel, viszont lett nem rég egy false pozitiv tesztem, akkor pedig nagyon bepánikoltam. Emiatt viszont elégé elbizonytalanodtam.

Amikor elötte sorra negativak voltak a tesztek mindig megviselt aztán végre pozitiv lett, ugye nem tudtam meg hogy false, igy akkor örülnöm kelett volna én pedig csak rettegtem:(

Nem álok még rá készen?

26 vagyok.



2017. júl. 31. 10:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem még nem "álsz" készen.
2017. júl. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
*állok. :) bocsi.
2017. júl. 31. 10:43
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem állsz készen még.
2017. júl. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én is ezt hiszem. :( félek hogy sosem fogok készen álni pedig szeretnék nagyon. Ez normalis?!:/
2017. júl. 31. 10:47
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Ha készültök rá és mindig vártad, hogy pozitív legyen a teszt, akkor szerintem készen állsz rá. Talán azért ijedtél meg, mert azért ilyenkor aggódik az ember, hogy minden rendben lesz-e, mi lesz, hogy lesz. Hiszen, akinek még nincs gyereke, az el sem tudja képzelni, hogy milyen érzés. Szerintem sokakban van félelem és ez inkább a felelősség átérzésének a jele.
2017. júl. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%

En is pont igy reagaltam. De aztan meglattam ot ultrahangon es nagy lett a szerelem amiota erzem, hogy mocorog azota meg megis nyugodtam, hogy itt van jol van.


Ez csak az elso anyukas panik :) ne aggodj.

2017. júl. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igazad lehet, leginkább attol féltem hogyha megszületik, jol csinálok-e majd mindent stb.. Tudom ilyenkor még nem kéne ezen ennyire aggodni hiszen még messze van, és persze ugy kezdtünk beme hogy ezeket átgondoltuk, mégis abba a pillanatna amikor pozitiv lett 1000 gondolat futott át a fejemben és megijedtem. :(
2017. júl. 31. 10:58
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi is terveztük a babát, mégis elfogott a pánik, mikor pozi lett a teszt. Kb 4 napig tartott, "úristen, mi lesz most" aztán elmúlt, ahogy megláttam UH-n a babát, minden kételyem elszállt :)
2017. júl. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
De örülök, ezek szerint akkor normálisnak mondható ilyenkor a pánik. :)
2017. júl. 31. 11:17
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


év elején nekem is volt fals halvány pozitív tesztem, akkor először én is megijedtem, hogy mi lesz most, hogy lesz most, aztán amikor másnap másfajta 2 teszttel csináltam és mindkettő negatív lett, nagyon csalódott voltam és egy világ omlott össze bennem majdnem. Akkor már 6-7 hónapja próbálkoztunk.

Aztán június közepén délutáni vizeletből lett egy nagyon egyértelmű, erős pozitív tesztem, akkor már rögtön boldog voltam, nem aggódtam semmit, hanem örültem és alig vártam, hogy a férjem hazaérjen, na meg azon gondolkodtam hogyan mondjam el neki. :) 11. hónapban sikerült, mondjuk pont következő hónapban mentünk volna kivizsgáltatni magunkat, mert akkor már azon aggódtunk, hogy biztosan nincs rendben velünk valami.

Szerintem természetes az aggodalom, hirtelen megváltozik minden, hiába még "csak" várandós vagy, a szervezetben is már most sok változás történik amit bizony te is megérzel, a felelősségről pedig ne is beszéljünk.

Szerintem azok a párok akik az első babájukat várják, úgymond senki nem áll készen, hiszen egy teljesen új dolog ez az életükben, és tulajdonképpen fogalmuk sincs milyen lesz ha megszületik a baba. Kár ezen aggódnod. :)

2017. júl. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!