Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esély ikreknek?

Mennyi az esély ikreknek?

Figyelt kérdés
Closty kúra-2 petesejt érett meg. Nálatok hogy volt, ikrek lettek, vagy valahogy csak 1 maradt meg?

2017. júl. 31. 17:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Esély az van rá! Majd írd meg!
2017. júl. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Kb 1%.

Én teherbe se estem. Nekem azt mondták, hogy csak azt tudják megmondani, hogy hány tüsző érett meg. Azt nem, hogy van-e benne petesejt. És ha van, akkor az jó minőségű-e.

2017. júl. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia elso alkalommal 1 lett de elment gyorsan sajnos.

Most ujra sikerult vele 2.kúra es 5+3nál 1 petezsák volt, pedig 3 tuszo repedt. :) igaz egypetejűek még lehetnek. De nem igazan drukkolok ikreknek. Inkább egy széo egészséges babának.:) csak egeszséges legyen☺

2017. júl. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A kisfiam is Clostys kúrából lett egymaga, most megint Clostyval kétpetéjű ikerterhes vagyok. Esélyt, százalékot nem lehet érdemben mondani szerintem.
2017. júl. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nekem azt mondták mind a kettő megrepedt, hogy ez tulajdonképpen azt jelenti e, hogy mind a kettőben volt petesejt, azt nem tudom.

Nagyon félek, hogy sikerült mind a kettő, remélem nem vagyunk ilyen "ügyesek".

2017. aug. 1. 06:35
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is closty kúra volt, 2tüszőm érett meg, tegnap volt az inszemem, én reménykedek hogy ikrek lesznek:-) :-) , ha van kedved majd írd meg mi lett akkor én is megírom :-) hanyadik napon vagy??
2017. aug. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Szia utolsó, én a 20. napon tartok. Te ikreket szeretnél? Jujj nekem már van egy, őmellé nem akarnék 2őt rögtön / később még talán, de nem egyszerre/.

Te hol tartasz? Miért kellett az inszem? Remélem nektek is osszejon, már biztosan Rég vágytok rá.

2017. aug. 2. 07:02
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
Én a 15. Napon tartok, azt mondta a doki aug 17én teszteljek..... Különösebb oka nem volt az inszemnek csak annyi hogy 8 éve nem esek teherbe 3 különböző kapcsolatból, és a doki azt mondta nincs mire várni akkor, gyorsítsuk fel az eseményeket, annyi hogy a peteérésem elég gyengus volt...
2017. aug. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Utolsó /szolithatlak máshogy? !) hogy érzed magad? Még nagyon korán vagyunk ugyan. Nekem most kezdődött a mellfajdalom, meg a derekfajdalom, de ezek nálam pms jelek. Akármi lehet. Illetve tegnap megkívántam a hurkát tejföllel, bár ezt a meleg is okozhatta :-D
2017. aug. 6. 05:16
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok :-) irtam privit
2017. aug. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!