Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi esély lehet rá?

Mennyi esély lehet rá?

Figyelt kérdés
Barátnőm éppen szájjal elégített ki, aztán elmentem a melleire. Ő ült, így folyt mindenfele, végigfojt a punciján. Felállt és megtörölte magát egyből. Tudom, hogy így is van rá esély, hogy teherbe essen. Mindig védekezünk természetesen és figyelünk is, de ez megtörtént. Lehet szidni, megérdemeljük, de szeretnék választ kapni arra, hogy mekkora esély van így rá.

2017. júl. 21. 15:12
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

kb 0. A spermiumok a levegőben nem életképesek, és ha minden a legjobb, időzítés,egészségügyeileg is minden oké, és benne mész el, akkor is csak 20% az esély a teherbeesésre. Ennyitől senki nem esett még teherbe, csak legendák.


Egy pár úgy, hogy pontban ovulációkor van együtt, átlag egy évig próbálkozik. Szóval nyugodjatok meg, de jobban figyeljetek ezek után.

2017. júl. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Inkabb maradtal volna csendben.
2017. júl. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem, így nincs rá esély, de szerintem ezt te is tudod. A méhéig nem folyik be a sperma.
2017. júl. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Vigyázni fogunk, még egyszer nem fog történni ilyen. Sajnos az a gond, hogy de, ettől is teherbe eshet. A spermák kb fél óráig életképesek levegőn. Angol oldalalakon olyat is olvastam, hogy még a bugyin keresztül is átmehetnek a spermák mivel mikroszkopikus méretűek. Ha nedves a lány állítólag felúszhatnak benne és mivel fiatal vagyok nagyon életképesek a spermák. A barátnőm már így is elég ideges.
2017. júl. 21. 16:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem lesz terhes, ahhoz a huvelybe kell jutnia a spermanak....
2017. júl. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Unalmas
2017. júl. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Te troll vagy, vagy csak ennyire hülye? Ettől nem lehet teherbe esni, 100 %.
2017. júl. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Meg ne haragudj de Te vagy itt a hülye, nem azért tettem ki ezt a kérdést, hogy trollkodjak, barátnőmnek szeretném majd megmutatni, hogy végre megnyugodjon a kis lelke mert igenis lehet ettől terhes egy lány, kicsi az esélye, de attól még megvan. Nem izgulok már rajta, de itt az emberek nem hallottak még behatolás nélküli terhességről? Ha kerül a nőre sperma LEHET terhes. A normális válaszokat köszönöm.
2017. júl. 21. 22:57
 9/9 anonim ***** válasza:
78%
Láttál már puncit? Kivül van rajta egy csomó börredö, ezárt nem tudod olyan könnyen bedugni a farkadat és ezért nem folyik bele a víz zuhanyzás közben. Na ha egy lánynak a mellére verik és az lecsorog, akkor 100 %, h nem tud a puncijába belefolyni semmi. A terhességhez a méhen túlra a petevezetökig kell eljutnia a spermáknak, szóval amikor tövig nyomod még egy nagy spricc is szükséges ahhoz, h odajussanak. Szex nélkül megtermékenyülni? A legtöbbször kamu, vagy ha valaki olyan elvetemült, és mondjuk magába csorgatja a gumi tartalmát gyertyaállásban akkor lehetséges.
2017. júl. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!