Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lehet kibírni lelkileg,...

Hogy lehet kibírni lelkileg, ha több éve probálkozunk a babával? Én most 2 éve, de most érzem, hogy nem birom tovább, nem tudom hogy mit tehetnék, hogy erősebb legyek.

Figyelt kérdés

eddig birtam mindent és bár fájt nagyon de mégis birtam. eddig!!!!!!!


már nembirom.!

ugyérzem nekem lehet hogy nemis lesz mert mostis jött olyan probléma amire még a doki sem számitott.


2008. okt. 18. 20:56
1 2
 1/14 Grófházy ***** válasza:
milyen vizsgálatokon voltál?
2008. okt. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát ez nehéz kérdés, és sajnos nem tudom a választ rá hiszen én most vagyok 20 hetes kismama.Szerintem igazából ebbe belefáradnak az emberek, főleg a nő és abba hagyja a próbálkozást. És lásd a csodát ilyenkor esnek teherbe. Egyik ismerősöm 9 év próbálkozás után feladták és utána szinte rögtön terhes is lett.Mondjuk ez neked nem vigasz, de tudd együtt érzek veled és sajnálom, hogy nem olyan egyszerűen jön össze a dolog. Gondolom voltatok már a meddőségi centrumba kivizsgáláson. Barátnőmnek 6 inszemináció után sikerült, és most egy éves a kislánya. Nagyon nehéz volt neki is, mert, ha sikerült is a megtermékenyítés, mindig elvetélt. Szörnyű volt, de most boldog anyuka. Remélem egy kicsit megtudtalak nyugtatni és ne keseredj el. Biztos vagyok benne, hogy sikerülni fog. Türelem. Minden jót neked.
2008. okt. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Mi is 2 éve próbálkozunk és épp ma jött meg a nem várt mensi, totál depi voltam egész nap és ha hiszed ha nem épp ezek a gondolatok kavarogtak a fejemben vajon meddig birom még?Nekem sohasem fog összejönni?Én mit vétettem olyan nagyot hogy az Ég engem ily módon büntet, hisz én is lennék olzan anyuka mint más....Annyit sirtam már és annyit fájt hogy mostmár végképp elegem van.Nem birom én sem idegileg teljesen felőröl ez az egész.Tudom téged ez nem vigasztal de csak azért irtam tudd nem vagy egyedül és van aki átlrzi a problémád,és sajnálom hidd el tudom mennyire fáj.De hát állitólag ami nem öl meg erőssé tesz.Fel a fejjel talán egyszer nekünk is összejön...valamikor...
2008. okt. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkienk a választ. igen voltam dokinál és clostit szedtem ami nemhatott,és a méhnyálkahártya nemhogy vékony hanem nem formás valahogy igymondta a doki.most megint irt premens gyogyszert irt és norcolutot.

3. válaszolo van kedved levelezni?

2008. okt. 18. 22:21
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Erre nehéz válaszolni! Nekünk egy év után sikerült, de én már így is ki voltam előttem lelkileg. volt egy hosszú ciklusom, amikor már alig vártam, hogy megjöjjön! az átlendített, mert úgy voltam vele, hogy most jön a nyár, azt élvezni szeretném, és nem agyalni ezen, nem hőmérőzni és számolgatni. Nem volt könnyű persze az agyamat kikapcsolni, de párom ebben nagy segítség volt! meg az is, hogy teljesen lefoglaltam magam. Így augusztusban azt sem tudtam hol tartok ciklusilag. Akkor számoltam utána, amikor azt álmodtam, hogy pozitív a tesztem. mivel még úgy véltem messzi a következő, hülyeségnek gondoltam az álmot, de kíváncsiságból teszteltem egyet két nap múlva(még mindig jó 1 héttel előtte voltam az én számításom szerint) és tényleg valóra vált az álom. Pedig addigra már az orvoshoz is bejelentkeztem kivizsgálásra!

Fontos, hogy azért valahol bízz magatokban, hogy sikerülni fog, hamarosan lesz babátok! Sajnos a lelkiek nagyon kihatnak erre a babaprojektre! Mindenkinek más válik be, és másképp sikerül! Drukkolok neked, hogy rövidesen meglepjen titeket is egy kisbaba!!! Minket sikerült, mert időzítésben szebb időpontot nem is lehetett volna kívánni!!!

2008. okt. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
3. válaszoló.Természetesen van kedvem levelezni irj nyugodtan ,várom.
2008. okt. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Irtam privit.
2008. okt. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
oké én is irok mindjárt
2008. okt. 18. 23:35
 9/14 A kérdező kommentje:
én is iratam neked ,de sajnos a tiédet még nemkaptam meg.
2008. okt. 18. 23:38
 10/14 anonim ***** válasza:
Irtam ujra remélem megkapod.
2008. okt. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!