Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esély teherbeesésre, ha...

Van esély teherbeesésre, ha így bénáztunk az óvszerrel?

Figyelt kérdés
A barátomat kényeztettem kézzel, ő elment. Utána mikor megint felizgultunk, lenyaltam róla, de félek nem teljesen. Felhúzta az óvszert, inkább csak próbálta, mert rájött hogy fordítva van, utána felrakta rendesen és szexeltünk. Akkor erre nem is gondoltam, de most félek. A ciklusomnak ez a 8. napja egyébként, bár nem hiszem hogy ez annyit számítana.
2017. aug. 2. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Pont az ilyen miatt van rajta spermicid gél, mert utólag okosak az emberek.

Ha nagyon aggódsz ilyeneken, akkor legközelebb másik óvszer.

2017. aug. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor nem lehet gond?
2017. aug. 2. 16:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem
2017. aug. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

De, lehet gond! Pont az ilyen bakik miatt van ott az a hibaszázalék, ami miatt nem 100% a Pearl-indexe.

Még akkor is, ha kb. egy az ezerhez az esély, hogy teherbe eshetsz így.

2017. aug. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mire felrakta az óvszert, addigra a spermája, ha egyáltalán maradt is rajta valami, akkor az érintkezett a nyáladdal, majd oxigén is érte. Annyi idő alatt a "szabad levegőn" és nyállal vegyülve biztos, h nem maradtak életben. Nyugi, nem lesz semmi baj!
2017. aug. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!