Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez normális és nem velünk van...

Ez normális és nem velünk van gond, igaz?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy ostobának fogok tűnni, de szükségem van egy kis megnyugtatásra.


Most volt az első alkalom, hogy nem védekeztünk, ovuláció után egy nappal voltunk együtt, ma mégis megjött napra pontosan.


Tudom, hogy ovuláció után már kevesebb az esély a megtermékenyülésre, és hogy sokan hónapokig próbálkoznak, de azért valamiért mégis bennem van, hogy mi lesz, ha később sem jön össze.


Én 21 éves vagyok, a párom 27. Régebben dohányzott, kb 2 éve egy szálat sem szívott el, viszont szoktak prosztata problémái lenni (éjszakai sűrű vizelés, könnyen felfázik, stb).


Egyszerűen csak aggódom, hogy ha a legjobb időben és ilyen fiatalon, termékenyen nem jött most össze, vajon később össze fog-e.


2017. aug. 2. 18:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Problémának a gyanúja is csak akkor merüljön fel benned ha ovulacio előtt napokon védekezés nélkül együtt vagytok kétnaponta kb...es egy ev utan sem jon a baba. 28 napos pontos ciklusnal ovuláció a 14. Nap a mensid első napjától számolva. Az ovulacio napján való együttlét mar nem sok esélyt tartogat a petesejt ugyanis csak nehany órán at életképes es a spermiumoknak is kell idő oda eljutni..igaz a kisfickok napokat is képesek várakozni.. Ezért csak ovulacio előtti egyuttletbol van igazából eselyetek..utanna már nem valoszinu. Egy év múlva ha meg nincs golyahir keressetek fel szakorvost, ha te nem voltal mostaban mogyogyaszaton akkor akar hamarabb is felkeresheted😉 olvasgass tobbet a megtermékenyülésrol dok sikert. Es turelem😉
2017. aug. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
2 egéséges pàr esetén is csak 25% az esély minden honapban.Nyugi össze fog jönni csak lègy türelemmel,ès ne gondolj egyböl.a legroszabra.
2017. aug. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mi másfél évig próbálkoztunk, mire megfogant a lányom! Én 25, férjem 27 éves volt. Voltunk kivizsgáláson is egy év után, ahol nem találtak semmi bajt. Már kezdtem elengedni a gondolatot, hogy nekünk valaha babának lesz. Tavaly májusban viszont késett pár napja, és pozitívat teszteltem. Nem akartam elhinni. Utólag én azt mondanám, hogy minél jobban rágörcsöl az ember, annál nehezebben jön össze.
2017. aug. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!