Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez előjel lenne? Néha fájdogál...

Ez előjel lenne? Néha fájdogál a pocim alja onnan átsugárzik a fájás a hátamba majd le a hüvelyembe. De közbe meg a nyákdugó se ment még el. Akkor mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2009. jún. 18. 08:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én halvány rózsaszínesen vérezgettem szülés előtt2-3 héttel. Aikor mondtam a dokinak és megvizsgált, azt mondta ez még nem a nyákdugó, a baba feje sincs bent még rendesen , ne készüljek.

Aztán rá egy másfél héttel, hüvelyi szurkálást érzetem. Nem foglalkoztam vele; azt hittem ez "természetes". rá 3 napra éjjel elment a magzatvizem. Én nyákdugóval nem találkoztam, csak folyt a víz belőlem. Van egy olyan gyanúm, hogy a nyákdugó az a rózsaszínes folyásom volt...Ezt csak tapinak írom le.

2009. jún. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem...köszi...:)na akkor lehet én is még a héten szülök:)..deh jó lenne már,pont ma vagyok 36 hetes a babám méretei is jók ugyhogy jöhet:)
2009. jún. 18. 09:08
 3/4 anonim ***** válasza:

A nyákdugó nem mindenkinél észrevehetően megy el, erre ne alapozz.

40 hetes km

2009. jún. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha a baba "útra kész" méretű, az szupi! :)

Azért amíg lehet maradjon bent, hadd hízzon még picit; még könnyebb lesz neki kint :)Mindenestre könnyű szülést kívánok neked!:))

2009. jún. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!