Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akkor mar nem baba van a...

Akkor mar nem baba van a dologban?

Figyelt kérdés
Vasarnapra nem varom. Szerdan teszteltem gabriellel full negativ. Most karan tesuteltem vagy tenyleg nem babas vagyok?? 2 napja mindjart megjon erzesem van. Kicsot elszomorodtam
2017. aug. 4. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd egy hét múlva csinálj tesztet ha addig nem jön meg, szerdán tök felesleges volt
2017. aug. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Amíg nem jön meg addig nem szabad feladni!

Én is vas. nem vártam,erre tegnap (11. Dpo) elkezdtem barnázni,ami folyamatosan jön,pedig még nem kellett volna megjönnie. A hőm is lentebb esett,szóval ebből rendes vérzés lesz.

Neked sok sikert :)

2017. aug. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hat bizom benne nem azert szurkal a hasam es gorcsolget mert megakar jonni. Mellem nagyom faj es nagyom duzzadt is. Akkpr nap szokott csak szurkalni a hasam amikor megjon. Ezert bizok benne mert ket napja faj mar es mensi nincs. Nagyom szeretnenk kistesot. Erre a gabriel tesztre merges lettem tegnapelott :)
2017. aug. 4. 11:37
 4/7 anonim ***** válasza:

Vasárnapnál hamarabb tényleg nem érdemes tesztelni.


A premenstruációs tünetek és hosszúságuk ciklusról-ciklusra változnak, erre annyira nem lehet alapozni.

2017. aug. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én mindig ezt írom azoknak, akik korán tesztelnek:

Most ez miért volt jó? Egy kora negatív tesztből nem lehet tudni, hogy nem vagy terhes, vagy csak korán teszteltél.

És az is lehet, hogy vasárnap rendesen megjön. Na bumm. Akkor aztán tényleg totál felesleges volt a tesztelés.


Miért nem várod meg hogy késsen???

2017. aug. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolso!!!! Azert nem varom meg hogy kessen mert elso terhessegemnel 12!!!!!!!! Nappal nemvart elott lwtt halvany pozi a teszt :)
2017. aug. 4. 16:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Es akkor most is igy kell lennie??? Miert nem varod meg h kessen? Neeen. Idegesitsd csak magad...
2017. aug. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!