Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy terhes vagyok?

Lehetséges, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

A történetem röviden a következő:

6 éve szedtem fogamzásgátlót s most abbahagytam,mert gyermeket szeretnénk. Július 16-án volt meg a menzeszem és azóta terhesvitamint is szedek. A párommal el is kezdtük a próbálkozást nem erőltetve a dolgot. A héten fura dolgokat tapasztalok magaman: érzékeny-fájó mell és mellbimbó,a nap bármely szakában fellépő rosszullét, gyakori pisilés,alhasi fájdalom és görcsök, átlátszó zselé szerű folyadék távozás (bocsánat a kifejezésért,de így tudom körülírni),ingerült és a párom szerint hisztis lettem. :D

Elvileg jövő héten kellene megjönnie. Annyire felturbózott a párom,hogy csináltam ma tesztet,de negatív lett.

Szerintetek előfordulhat,hogy már összejött a baba?

Válaszotokat előre is köszönöm! :)



2017. aug. 4. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Én azt mondanám a folyásod alapján, hogy az ovuláció környékén lehetsz.
2017. aug. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne görcsölj rajta, nem tesz jót !
2017. aug. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez a nem eroltetes ? Xd
2017. aug. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!