Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két csik de az egyik halvány...

Két csik de az egyik halvány terhes vagyok?

Figyelt kérdés

6odik napja késik a menstruációm. Tegnap délután csináltam tesztet amin két csik volt de a második halvány nem olyan erős mint az első.

Ma reggel az első vizeletből is megcsináltam és szintén ezt mutatta.

A mellem nagyon feszül és fáj


2017. aug. 4. 09:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A két csík az két csík akkor is ha halványabb. Gratulálok :)
2017. aug. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, terhes vagy! A 2 csík egyértelműen azt jelzi, mégha halványabb is az egyik.
2017. aug. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Az egy áldás lenne.

Nagyon szeretnénk a picit.

2017. aug. 4. 10:35
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem értem miért ilyen nehéz használni,egy tesztet.Egy csík negatív, kettő pozitív.Ráadásul nem jött meg.Mi más lenne,ha nem baba?
2017. aug. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha az a 2. Csík szabad szemmel jól láthatö és a színe nem lila nem szürke hanem, rózsaszín, piros akármennyire is halvány akkor Gratulálok Babát vársz
2017. aug. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mit is ir a tejekoztato? Ket csik van baba. Mi a kerdes?
2017. aug. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Csak az okoskodóknak szólnék hogy hiába lett két csik a teszten tegnap még is beteg lettem... nincs baba :(
2017. aug. 7. 12:47
 8/9 A kérdező kommentje:
A jó indulatú hozzászólóknak pedig köszönőm majd legközelebb
2017. aug. 7. 12:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Es szerinted ezt a tesztbol lehetett tudni? :d vagy abbol h halvany? :d ne hulyeskedj mar...
2017. aug. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!