Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy inofolic-tól...

Lehetséges, hogy inofolic-tól nincs ovuláció?

Figyelt kérdés
Két hónapig fogyasztottam napi 1 tasakkal, volt is szépen peteérés és ovuláció is (LH teszt és hőmérő szerint, ill. az első hónapban UH követés is), majd nőgyógyász javaslatára áttértem a napi 2 tasakra és sem az LH teszt, sem hőmérő nem mutatott ovut abban a hónapban. Tudom, h olykor előfordulhat anovulációs ciklus, de érdekelne, h járt-e vki hasonlóképpen. Hiszen elvileg az inofolic pont, h 70%-kal növeli az ovuláció esélyét, szóval nem értem, mi történhetett.

2017. aug. 4. 17:05
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Normálisan előfordul, hogy évente egy-ket ciklusban nincs ovuláció. Sztem az inofolic megduplazasanak nincs ehhez koze. Majd a következőben.
2017. aug. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!