Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív halvány teszt kb...

Pozitív halvány teszt kb 13-14 dpn. Eddig megjön érzés es mellfeszules volt, mára ez enyhült, ez ilyenkor rendben van? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2017. aug. 4. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Nembaj h enyhult orulj neki es vigyazz magadra☺
2017. aug. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igyekszem. 2. Baba lenne de nagyon nehezen akar össze jönni, úgy hogy nagy lenne a boldogság ha sikerülne. Ezért is hihetetlen es reagálom túl tala n egy picit.
2017. aug. 4. 20:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Elhiszem enis ilyen vagyok .. szval ironukus h én mondom. De nyugi , vard ki mi lesz belole :) drukkolok


En most vagyok 8hetes de paramami vagyok. Elveteltem 3 honapja. Aki egyszer megégeti magát azt nagyon megjegyzi.:/


Minden oke ne aggódj szedj vitamint, pihizz es ha az megnyugtat nezz el dokihoz kicsit hamarabb..

1#:)

2017. aug. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!