Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhes vagyok. Kedden...

7 hetes terhes vagyok. Kedden voltam az orvosnál minden rendben volt.De ma délután halvány barnás valami volt. Fájni nem fáj a hasam.

Figyelt kérdés
2008. okt. 17. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

azonnal menj be a legközelebbi kórházba!

reméljük nincs semmi komoly baj,írnak neked gyógyszert,amit szedned kell.

de tényleg menj be,nekem sajnos nem volt ilyen szerencsém.11 hetes voltam. :(

2008. okt. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
én is azt mondom, hogy menj orvoshoz, inkább mondja azt, hogy semmi baj! Jobb félni!
2008. okt. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj be a kórházba! Inkább nézesd meg magad nehogy baj legyen....
2008. okt. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!!!Anyira aggodni nem kell én 37 hetes kismama vagyok és a 3-dik babámat várom és mind a 3-nál volt ilyen barna folyásom hol erősebb hol gyengébben,de 1héten belül elmult.És nekem sem fájt a hasam nem volt amugy semi bajom.Én mondtam is az orvosnak és meg vizsgált hála a jo istenek nem volt semi gond.De ,hogy konkrétan mitől volt azt nem nagyon közölték.
2008. okt. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Megint én vagyok a 37hetes kismama.Pihenj nagyon sokat amennyit csak tudsz!!!!!!!!!!Ilyenkor az sokat segít.És azért emlísd meg az orvosnak!!!!
2008. okt. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

szia

a barnazas altalaban nem jelent komoly veszelyt, de van, amikor a veteles elso jele. nekem a nodokim elmondta, hogy ne ijedjek meg, ha lesz (nem volt), irt is ra valamit, de mondta,hogy azert szoljak, megnez, ha ilyen van.

sajnos van, amikor a barnazast vöröses dolog kiseri, na akkor baj van. azert nezesd meg magad, DE ne aggodd túl magad (konnyu mondani tudom, de nem hasznal, minden miatt fogsz, fogunk az elkovetkezendo hetekben, honapokban idegeskedni, probaljuk a felesleges dolgokat mellozni)

2008. okt. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is úgy tudom, hogy a piros vér jelent bajt, de még azt is rendbe lehet orvosi ellátással hozni.

Viszont az nagyon fonto, hogy okat pihenj, é ne idegeskedj. Szóval szerintem is menj be az ügyeletre. Inkább legyen vak lárma, mint baj.

2008. okt. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt barnázásom 8 hetesen. Kiderült, hogy az esedékes menstruációm első napján kezdődött, és 5 nap alatt el is múlt. ámbár nagyon kevés mennyiség volt, ami napról napra tisztább lett. Számolj utána, nem-e az esedékes menszi napján kezdődött-e.
2008. okt. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!