Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Közösülés után láthatóan a...

Közösülés után láthatóan a vizeletemmel kiürül belőlem a sperma, ezek szerint emiatt nem tudok teherbe esni? Egyáltalán ez normális?

Figyelt kérdés
2008. okt. 19. 08:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom számodra miért nem normális, hogy "kiürül belőled"?

Kicsit nézz utána a neten ezeknek a dolgoknak!

2008. okt. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, ha nem tudsz teherbe esni, akkor sem az okozza, hogy kiürül belőled a sperma. Amennyi kell, annyi úgy is bent marad. Egyébként ez mindenkiből kijön és tök normális dolog. Esetleg annyival tudsz ezen a dolgon javítani,hogy szeretkezés után nem rohansz rögtön fürdeni ill. wc-re.Várj egy kicsit vele. Sőt én még a lábaimat is fel szoktam pakolni + párnát rakok magam alá,hogy segítsem a spermiumok útját, ui. hátrahajló méhem van.Mióta próbálkoztok?
2008. okt. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Javaslom, hogy ha teherbe akarsz esni, akkor szex után maradj fekve, és a popsi alá tegyél kispárnát. Így nagyobb az esély, persze ha peteérésed is van.
2008. okt. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Persze,hogy normális hogy kiürül belőled a sperma.Ha nem folyna ki szerinted,akkor hova menne??Egyetértek az elöttem szólókkal,szex után legalább negyed óráig maradj fekve,és utána NE menj pisilni se!Csak azt töröld le magadról,ami kifolyt,és NE tusolj le.Rakj egy tisztasági betétet,az a legegyszerűbb.
2008. okt. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ, az általatok leírtakat mindet alkalmaztam már, jó negyed óra után szoktam elmenni wc-re, mégsem esek teherbe. :-( és úgy érzem minden kijön belőlem....persze ezt nem tudhatom
2008. okt. 19. 10:12
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én min. egy órát úgy maradok, kispárnámmal a fenekem alatt, felhúzott lábakkal. Bár még nem jött össze 4 hónap alatt. de szerintem ha akar akkor is jön, mert tényleg 4 hónapja betartunk minden ált. szabályt, mégse jön, egészséges vagyok pedig. majd ha akar jönni, jön.
2008. okt. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valaki azt írta,hogy nem menj szeretkezés után pisilni.Na ezt ne tartsd be,mert jó kis hólyaghurutot tudsz így összeszedni!Szeretkezés után maradj fekve egy negyed órát,utána pisiljél és mosakodj meg!
2008. okt. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!