Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet jele a terhességnek az,...

Lehet jele a terhességnek az, hogy olyan érzésem van mintha meg akarna jönni? Most még csak 4-5-6 napos lehetek. Lehet ez a beágyazódás érzése?

Figyelt kérdés
2008. okt. 19. 08:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A beágyazódást nem lehet megérezni, hiszen mikroszkópikus folyamatról van szó!! Minél jobban görcsöl valaki a teherbeesésen annál inkább megjelennek a pszichésen gerjesztett tünetek. A valós terhességre utaló gyanújelek a menstruáció elmaradása után kezdődnek különös másképp jelentkező mellérzékenység ( nem úgy mint mensi előtt szokásosan ), szagok undora, az émelygés, hányinger az már az 5-6 hetes terhességnél kezdődik. Legfőképp a mensi elmaradása az iránypont, azt meg kell várni a teszteléssel is, h mindig nagyon pontos akkor 2-3 nap késés után már biztosan mutatja a teszt, ha nem pontos a ciklus akkor érdemes 1 hetet is várni.


Egy kétgyermekes anyuka

2008. okt. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem viszont igenis meg lehet érezni a beágyazódást!Lehet,hogy egy mikroszkopikus folyamat,de kihatással van a szervezetre,és ezt lehet érezni!Más "apró" folyamatokat is meg lehet érezni..
2008. okt. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én éreztem a beágyazódást, megtermékenyülés után egy héttel. 2-3 napig tartó érdekes kis hasszurkálás.

A megtermékenyülés dátuma azért biztos, mert inszemináción voltunk. És a mindjárt-megjön-érzés a mai napig rámjön néha, pedig már két hete nem jött meg, és túl vagyok néhány pozitív teszten.

De hogy ilyen korán van-e, az szerintem egyénenként változó.

a ciklus hanyadik napján tartasz?

2008. okt. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a masodik es harmadik valaszolohoz. Igenis meg lehet erezni a beagyazodast, hisz van akinek ilyenkor van egy kis barnas huvelyvaladeka is. Sok no szamol be menses kozeledtehez hasonlo erzesrol. Ja es nyilvan mindenkinel mashogy zajlik le a dolog, mint ahogy nem mindenki hanyos terhesen, stb. stb...
2008. okt. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Remélem valóban ezt érzem...
2008. okt. 20. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!