Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy ilyen módon...

Lehetséges, hogy ilyen módon esett teherbe a barátnőm? És ha igen, még ilyenkor is engem terhel a felelősség?

Figyelt kérdés

Nagyon ki vagyok akadva. Barátnőm gyereket akart, én pedig nem akartam soha. Nem örült neki, de látszólag elfogadta, mondván hogy komoly a kapcsolatunk, túl régóta vagyunk együtt ahhoz, hogy emiatt elhagyjon. Minden a legnagyobb rendben volt, erre tegnap közölte velem, hogy terhes tőlem, megmutatta a pozitív tesztet. Nem hittem neki, mert mindig húzok gumit szex előtt. Azt mondta, hogy mivel ő akart gyereket, ezért megoldotta máshogy, kiszedte a spermát a használt kotonból(?!). Annyira őrült, szakítottam vele egyből. Reménykedek, hogy ki van zárva, hogy így esett teherbe, gondolom valószínűbb hogy megcsalt. Viszont ha mégis én vagyok az apa, tehetek ez ellen valamit? Nem akarok apa lenni. Alig keresek pénzt, ha még kell fizetnem annak a kétszínű aljas nőnek a gyereke után, akkor soha nem marad semmim. Elmehetek ezzel ügyvédhez? Mit tegyek? Teljesen kétségbe vagyok esve.

25f


2017. aug. 1. 10:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
30%
Így nem lehet terhes nyugi.
2017. aug. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%
Elég rossz emberismerő lehetsz. A barátnődet pedig nem kommentálom. Pszichopata.
2017. aug. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
48%

Ezt hívják sperma lopásnak.


[link]

2017. aug. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
35%

Én már tettem fel hasonló kérdést, bár az elméleti volt:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb..


De ha nem akarsz soha gyereket, akkor miért nem kötteted el magad??? Akkor nem vagy kiszolgáltatva senkinek. És ha egyszer kiszakad a gumi?


Nem lesz így terhes, de ha nagyon bizonygatja hogy te vagy az apa, akkor kérj apasági tesztet szülés után. Az biztosra mutatja, hogy te vagy-e az apa.

2017. aug. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
85%
Az az igazság, hogy ilyesmit elég nehéz bizonyítani. Épp azért, mert 100 százalékos védekezési módszer tényleg nincs. Vagyis ha a nő becsületesen szedi a tablettát, akkor is jöhet egy antibiotikum kúra vagy hasmenés, ami miatt gyengül a hatás, és kész a baj. Az óvszeres közösülésnél is előfordul, hogy rossz minőségű a gumi, vagy előjáték során sperma kerül a hüvelybe/annak közelébe, illetve megszakításkor már az előváladékban van életképes cucc. Tehát hogyan bizonyítod?
2017. aug. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

4!


Nyilván azért, mert minimum 35 év és 3 gyerek a feltétel férfiaknál is.


Amúgy igen, lehet terhes így, bár az esély jóval kisebb. Ha te vagy az apa, nem tehetsz ellene semmit. A gyerekkel kapcsolatot tartani nem kell, de tartasdijat fizetni igen. Már ha beperel és kiderul, hogy te vagy az apa.

2017. aug. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
De ez így nagyon igazságtalan lenne :/ Tónkre fog menni az egész életem egy hülye nő miatt.
2017. aug. 1. 11:17
 8/22 anonim ***** válasza:
5%

Hát sajnos meg kell tanulni, hogy a gumit te viszed ki, és kimosod, úgy dobod a kukába...


Szerintem van orvos vagy klinika, aki a megfelelő összegért megcsinálja az elkötést...

2017. aug. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
85%
Amennyiben a tiéd, úgy vállalnod kell érte a felelősséget. Hogyan bizonyítanád, hogy valóban ezt tette? Csinálj hangfelvételt, amin bevallja. Ebben az esetben lehet esélyed, mert a felelősség csak őt terheli ekkor, vagyis tisztában volt vele mit tesz, egyedül vállalja a gyereket.
2017. aug. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
92%

Hat, nagyon sajnallak, ez valoban igen aljas dolog.

Kozold vele, hogy apasagit kersz szules utan. Azonban ha te vagy az apa es ez bebizonyosodik, a teszt arat neked kell kifizetned. Es ez nem 2 Ft.

Kicsi az eselye a teherbeesesnek, a spermiumok levegon nem eletkepesek. De nem zarhato ki 100%-osan.

Sajnalom. Gyerektartast fizetned kell, ha te vagy az apa.

2017. aug. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!