Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye a terhességnek?

Mennyi az esélye a terhességnek?

Figyelt kérdés

A barátommal szexeltünk reggel és elszakadt az óvszer, de ez csak az aktus vége után derült ki. Aznap voltam a menstruációs ciklusom 5. napján szóval még a nap folyamán enyhe pecsételő vérzésem volt ,de az esemény utána 120 órás tablettát az aktus után 3 órával bevettem.


Csak arról szeretnék érdeklődni, hogy van-e valami teendő még esetleg vagy mindent megtettünk, hogy minimalizáljuk a terhességet.


Köszönöm!


2017. aug. 7. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Az 5. nap nincs sok esely terhessegre, plusz bevetted az esemeny utanit is. Szerintem jol csinaltatok!
2017. aug. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első én megcáfolnám 3. Napi aktusból lettem kismama
2017. aug. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
:) Hat ezert irtam, h nincs sok esely... Mert nem nulla az esely. Esely mindig van, akar spontan peteeresre is :)
2017. aug. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!