Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes, vagy mennyi...

Lehetek terhes, vagy mennyi eselye volt igy a terhessegnek?

Figyelt kérdés

Mensi elott egy hettel,es egy ket nappal,a parom belemelvezett. Most elvileg meg kene mar hogy jojjon akarmikor,de semmi jelet nem erzem. Elotte mar par nappal,vagy akar egy hettel is erosen szoktam go

gorcsolni,fejfajas,mellfajdalom,feszules,ingerlekenyseg,feszultseg stb. Ezek kozul csak a mellfajdalom,es feszules,ingerlekenyseg,faradekonysag van. De a mellfeszules mar 2hete is tart.

Szoval szerintetek?


2017. ápr. 27. 12:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

Mondjuk egy teszt? Megőrülök a napi 10 ,,lehetek terhes,, kérdéstől. Itt egyikünk se lát beléd!

És igen, ha beléd élvezett, akkor lehetsz terhes.

2017. ápr. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

Szerintünk? Tényleg ennyire buta vagy? Vagy terhes vagy, vagy nem. Csinálsz egy tesztet, és okosabb leszel. Ahogy írják is: senki nem lát beléd.


Ha nemi életet élsz, akkor annyi gógyid lehetne, hogy legalább azzal tisztában legyél, hogy mégis hogyan készül a gyerek. Igen, mivel belél élvezett lehetsz terhes! Ennél többet nem tud senki mondani.

2017. ápr. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%

Általánosan a luteális szakasz 14 nap, de lehet kicsit rövidebb vagy hosszabb is.

Ha neked rövidebb mint a tankönyvi eset akkor pont jókor voltatok együtt egy babához. (Nekem is 12 napos, nem lehetetlen)

Ha viszont a tankönyvi példa vagy akkor kicsi az esélye.

2017. ápr. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nekem hosszuak a ciklusaim,sose a 14.nap van ovu,es mivel maximum 34naposak,ezert nem tudom.:/
2017. ápr. 27. 13:04
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
Ha van petesejt és hímivarsejt a megfelelő időben, a megfelelő helyen, akkor bármikor lehet terhesség. Akár menstruáció alatt is. A teszt 14-16 nap múlva kimutatja. Ennél többet senki nem tud hozzátenni a problémádhoz.
2017. ápr. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%

Újra a 3. vagyok.

Nem az a lényeg milyen hosszú a ciklusod. Mármint a luteális szakasz az h a peteéréstől a mensi hány napra van. A ciklus eleje (mensi és a peteérés között eltelt idő) sokkal rugalmasabb. A peteérés után normális ciklusnál 11-16 nap van a köv mensiig. Ezt viszont ha eddig nem figyleted akkor nem fogod tudni.

Aktus után két héttel tesztelj egyet ha nem jön meg és ha nem akarsz gyereket mindig védekezz!

2017. ápr. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Korulbelul olyan 6nap maximum egy het a lutealis szakasz.
2017. ápr. 27. 14:09
 8/11 A kérdező kommentje:

Vagyis kb.annyi ido telt el a peteeres,es az esedekes menstruacio kozott,aminek mostanaban barmikor megkene jonnie. De semmi jele;(azokon kivul,amiket mar leirtam.

Koszonom #3-as,a bunkok meg kimeljenek,igy is eleg stresszes vagyok,nem kell hogy meg idegenek is idegesitsenek.

2017. ápr. 27. 14:11
 9/11 anonim ***** válasza:
66%

Újra a 3-as vagyok.

Nagyon rövid a 6-7 nap! Ilyen rövid luteális fázissal szinte lehetetlen teherbe esni, nincs idő hogy megtapadjon. Valami hormon problémád lehet esetleg érdemes kivizsgálni.

2017. ápr. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szoval azert a 6nap max 1het mert az ovulacio megtortent a 15,legkesobb 16.-an,es mi 22.-en szombaton voltunk egyutt ugy. Az addig 6 nap,es+5 ez udaig,az akkor 11??:(( akkor lehet hogy ez a korrekt,es nem pedig az a 6nap egy het. Akkor nekem annyi ugye?;((
2017. ápr. 27. 14:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!