Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma kellett volna megjönnie, de csak barnás rózsaszínes folyásom volt, de iszonyu hányingerem van, és napok óta "felvagyok puffadva". Csináltam tesztet két csík lett de az egyik nagyon halvány
2017. aug. 7. 23:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha halvány akkor azért halvány mert még nem elég idős a terhesség vagy még kevés a HCG hormon. Szóval igen, valószínűleg terhes vagy ha két csíkos. Az teljesen mindegy, hogy mennyire erős a csík.

Szóval gratulálok! :)

2017. aug. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Pozitív a terhességi teszt, és nem tudja eldönteni, hogy terhes-e. Csodálatos. Elmentem aludni.
2017. aug. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

1 csík = nem terhes

2 csík = terhes

Mi olyan nehéz ezen?

2017. aug. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Barrrq válasza:
Nem hinnem
2017. aug. 8. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ma reggel csinaltam egy ujabb tesztet, ami pozitiv lett, de megis megjott nem reg...
2017. aug. 8. 13:56
 6/7 anonim ***** válasza:

Van akinek terhessegnel is megjon a menzeszem ha pozitiv lett a teszt akkor terhes vagy, attol fuggetlenul hogy megjott, anyumnak is megjott mikor terhes volt, de ez amugy ritka eset. Menj dokihoz, es ott biztosra megmondjak, ha meg ketelkedsz benne.


Amugy hany eves vagy? Privatba is megirhatod, csak kivancsisagbol kerdezem. :)

2017. aug. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Menzesze* elozo voltam
2017. aug. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!