Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nyúlós tojásfehérje színű...

Nyúlós tojásfehérje színű nyák nálatok is többször van? Nekem most 3-án este volt és tegnap este (7-én).

Figyelt kérdés
Még csak próbálkozunk, de nem tudom mikor van peteérésem. :/ A 3.-ai esti nyúlós nyák után jött pár száraz nap, majd 7-én este megint nyúlós nyákom volt. Kb 2-3 naponta tudunk együtt lenni. "Elvileg" 12-én lenne ovum, de az se biztos, hogy pont középidőben van, ugye? Egyébként általában 32 naposak a ciklusaim.
2017. aug. 8. 09:26
 1/2 A kérdező kommentje:
A nyúlós nyákok a ciklusom 9. és 13. napján voltak...
2017. aug. 8. 09:29
 2/2 anonim válasza:
Létezik ovulációs teszt. Az pontosan megmutatja mikor van a termékeny nap. Érdemes akkor a leginkább próbálkozni.
2017. okt. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!