Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fiatal vagyok a gyerekvállalás...

Fiatal vagyok a gyerekvállaláshoz?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 22 éves vagyok 11 hetes kismama, párom 26 éves. Mégis úgy érzem fiatal vagyok egy babához! Ne értsetek félre, vártuk már a kicsit, csak mindenhol közel 30 évesen vállalják az első gyermeket! Félek hogy negatívan állnak hozzám a vizsgálatokon :/
2017. aug. 8. 19:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%
Szia. 23 évesen kezdtünk neki már 24 vagyok, de nem érzem érzem h fiatal lennék hozzá.. Szerintem pont jo időben jön a pici. Normálisan viselkednek kedvesek velem attol független h fiatal vagyok.. Persze ha 16 -19 évesen v netán fiatalabban lennék kismama zavarna engem is. 20 felet már rendben van szerintem.. Én 30 éves koromig akarok majd még egy babát ha Isten is úgy akarja. 27 hkm
2017. aug. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
60%

Majdnem 28 vagyok, de semmi negatívat nem tapasztaltaltam eddig, éppen ellenkezőleg, volt olyan doki, aki örült, hogy fiatal kismama vagyok.

Ránézésre mindenki azt mondja 20 éves lehetek.

2017. aug. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
60%

25 ,voltam mikor (végre) teherbe estem."sudár" termetem miatt kb 20dokinak ha kinéztem.

Nem szólt be senki, nem éreztem h bámultak volna rám.

A kórházban valóban a 20 körüliek jóval többen voltak, de nem éreztem h lenéznének.

Pedig az egyik csaj azthitte h csak becsúszott a baba ( a férjem dolgozott még a khban voltunk, és mikor bejött valahogy soha nem futottak össze)

Ne aggódj.

Egyébként pedig úgy is vastag bőrt kell növesztened. Olyan sok kritikát kapsz majd a neveléssel kapcsolatban.:)

2017. aug. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
81%

Szia! 22 évesen lettem terhes szintén. Negatív kritikát orvostól, védőnőtől stb sosem kaptam, sőt, mindegyik megjegyezte, hogy most pont tökéletes. Nagyon jól esett, mert én sem erre számítottam.

Bunkók, kötekedők viszont mindenhol vannak, és bármibe belekötnek, amibe lehetséges, erre fel kell készülni. Nekem egy 35-40 éves (gyerektelen) nő jegyezte meg egyedül, hogy biztos becsúszott baba, azért vagyok terhes ilyen fiatalon. Az eszéhez mértem, és csak annyit mondtam, hogy nem, már fél éve próbálkoztunk, mire végre összejött.

Ti érzitek, nektek hogy jó. Az, hogy más kismamákhoz képest fiatal vagy, nem számít, mert nem kell, hogy összehasonlítgasd magad velük. És gratulálok!

2017. aug. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 NyuszikaNYC20000 ***** válasza:
52%
Szia ne aggodjal emiatt az en baratnom 21 eves es most 12hetes.alig varta!!ez nem korhoz kotott dolog anno anyaink is ilyenkorban mar szultek szoval csak nyugodtan elvezd a varandos idoszakot.en most 27 eves vagyok most varom az elso babam.ha tehettem volna mar masodik babat varnam.
2017. aug. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
68%
Szia. Szülés utánpár nappal töltöttem a 20-at. Tervezett volt, biztos anyagi háttérre (igaz, szülők is segítettek). Ovosoktólnem kaptam lenéző pillantásokat. Inkább a 28 fölötti nőktől egy párat. De nem kell fogalkozni vele. Sok boldogságot!
2017. aug. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
54%
Szia! 24 éves vagyok, 3 hetes a kislányom. :) Én nem kaptam negatív kritikát a korom miatt senkitől. Szerintem ha minden adott, akkor ideális Ennyi idősen a baba. :)
2017. aug. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
28%

Ha fiatalnak érzed magad és elbizonytalanít, akkor az vagy... sajnálom, de ez az igazság. Egy felnőtt leendő anya nem engedheti meg magának azt a luxust, hogy mások véleményével ilyen szinten foglalkozik. Azt meg főleg nem, hogy terhesen kezdjen el ezen rágódni.


Szerintem kezdj el most felnőni a feladathoz, még nem késő.

2017. aug. 9. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
55%
23 évesen estem teherbe előszöt,sajnos a 26 hétben elvesztettük,úgy hozta az élet hogy 25 évesen lettem anyuka. Én imádom h fiatalon lett az első mert lehet következő is lesz mégsem leszek öreg hozzá :D
2017. aug. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
26%
A doki dicsérni fog, nem szidni. :) Valójában a 22-24 éves kor a legideálisabb, és bár manapság 30 körüli a divat, de a szervezet ezt nem tolerálja. Ezért van ennyi meddő pár manapság sajnos, meg komplikáció a szüléseknél. :( De olvass bármilyen cikket, nézz bármilyen orvosi videót, mindenhol azt fogod látni, hogy ideális korban vagy! :)
2017. aug. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!