Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért ítélik el a fiatal...

Miért ítélik el a fiatal anyákat, ha adott minden a gyerekvállaláshoz?

Figyelt kérdés

A 18 év alatti anyukákra gondolok.


Ha van egy biztos kapcsolat, anyagiak és segítség az iskola befejezéséhez akkor miért ellenzi mindenki?

És természetesen, ha elég érettek hozzá.



2014. márc. 27. 15:43
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
84%
Mert 18 év alatt még kiskorú és nem lehet stabil kapcsolata egy tininek, mert nincs normális jövedelme és tán nem a szülőknek kéne szülni.
2014. márc. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
59%
Azért ítélik el őket, mert az anyagiakat nem ők teremtik meg maguknak, az iskolát is csak segítséggel tudják befejezni, és ha 18 év alatti az illető, akkor a kapcsolatáról sem lehet azt mondani, hogy biztos.
2014. márc. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 A kérdező kommentje:

Az apa attól függetlenül kereshet és lakhatnak külön.

Én azt mondtam, ha minden adott.

De nem szülői segítséggel.

2014. márc. 27. 15:49
 4/57 anonim ***** válasza:
89%

Biztos akad néhány olyan eset, amikor van megfelelő egzisztencia, de hogy 18 év alatt biztos kapcsolatról beszéljünk, azt kétlem. Ennek ellenére én nem ítélek el senkit, mindenki azt csinál, amit akar, viszont ezek után viselje is a következményeket.

Off: én 23 évesen szültem az első gyermekem, 6 éves kapcsolatban, férjjel, saját házba, saját autóval, több év munkaviszony után, még is csúnyán néztek rám...

2014. márc. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
82%

Hiába adott minden, élni is kell.

Mert majd 25 évesen 3 gyerekkel az oldalán jut eszébe, hogy ő nem élt. Nem szórakozott, nem volt neki mással kapcsolata, csak azzal, akitől van a 3 gyereke és meg lehet nézni az ilyen anyukákat, akik fiatalon, az első kapcsolatba belekerültek, hogy hányan élték volna világot akkor, mikor már nem kellett volna. És tisztelet a kivételnek, de azért sok ilyenre van példa.

Meg hát abba is bele kell ám gondolni, hogy vannak ideig-óráig tökéletesen működő párkapcsolatok, amiről az ember nyilván az elején nem mondja meg, hogy meddig tart, aztán kicsi lány 17 évesen szül egy gyereket, meg még kettőt, aztán apuka lelép szépen. És ez az alig huszonéves anyuka vajon 0 megtakarítás nélkül, apuka nélkül vajon mihez fog 1-2-3 gyerekkel kezdeni? Oké, szakmája lesz, de manapság gyakorlat nélkül az édes kevés...Ebbe gondolj bele! És akkor utána majd igénybe veszi a szülők anyagi támogatását is, már ha számíthat ilyenre.

Nem árt, ha az embernek saját megtakarítása is van, nem csak a másik vagyoni helyzetére alapoz. Mert a gyerekeket nem lehet csak úgy eltüntetni, ha apuka-anyuka netán úgy dönt, hogy külön utakon folytatják, mert megromlott a kapcsolatuk, nekik biztos anyagi alapokra van szükségük.

2014. márc. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..


Egyébként ha a férfi kereste meg a pénzt, akkor sem ők teremtették meg az anyagiakat, hanem a férfi, amit aztán minden vitában jól fel is használhat az anyuka ellen.

2014. márc. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy kedves anyuka olvasd el ezt, nemrég írták ki:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

2014. márc. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
100%
Mármint anyaságra vágyó, bocs, nem anyuka.
2014. márc. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 A kérdező kommentje:

Szerintem mindenki máshogy és máskor éli ki a tinédzser korát.

Egyébként nem arra gondoltam, hogy egész végig az apuka nyakán kell élni, hanem míg szakmát, érettségit, diplomát szerez magának.

Ha az apát nem zavarja az nem is kihasználás. Van ilyen 30-on túl is.

Hozzátenném még, hogy biztos kapcsolat nem létezik. 40 évesen is elhagyhat az apa.

Szóval modhatjuk azt, ha nincs megtakarítás, stb. akkor semmilyen életkorban nem ajánlott gyereket vállalni..

2014. márc. 27. 16:02
 10/57 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem anyaságra vágyó, hanem anyuka vagyok.
2014. márc. 27. 16:03
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!